NEBOSH IGC - Międzynarodowy certyfikat BHP

Czym jest kurs NEBOSH IGC

NEBOSH International General Certificate (IGC) zapewnia wysoki poziom wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz jest dobrym wstępem do dalszej edukacji, takiej jak NEBOSH Diploma. Kurs jest prowadzony przez doświadczonych i akredytowanych trenerów z NEBOSH, którzy posiadają bogate doświadczenie zawodowe. Uczestnicy kursu otrzymują materiały dydaktyczne, które są kluczowe dla osiągnięcia lepszych wyników na egzaminie. Kurs kończy się dwoma egzaminami, które są oceniane przez NEBOSH. Pozytywne zaliczenie egzaminów prowadzi do uzyskania certyfikatu NEBOSH IGC. Kurs trwa 10 dni roboczych (2 tygodnie z przerwą weekendową) i jest prowadzony w języku angielskim przez doświadczonego akredytowanego trenera NEBOSH.

Cena kursu 8979 PLN (zawiera 23%VAT) i obejmuje:

•    10 dni kursu NEBOSH IGC w formie szkolenia online lub stacjonarnie (informacja o formie szkolenia znajduje się przy wyznaczonej dacie) z doświadczonym wykładowcą. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-15:30 czasu warszawskiego.
•    Drukowana wersja książki “International Health and Safety at Work” (sixth edition- recommended by NEBOSH) wydawnictwa RMS wraz z kosztami opakowania i wysyłki.
•    Dostęp do dodatkowych materiałów, do których będziesz mógł/mogła uzyskać dostęp 2 tygodnie przed rozpoczęciem kursu. W trakcie kursu będziemy również dodawać codzienne notatki pisane przez wykładowcę oraz nagrania z sesji (dostęp do plików zostanie udostępniony do końca kursu). Możesz pobrać materiały na swój komputer (do końca okresu dostępu) i wykorzystać je do nauki przed egzaminem.
•    Możliwość zadawania pytań i dodatkowych sesji z wykładowcą po zajęciach przez cały 10-dniowy okres trwania kursu.
•    Poranne sesje powtórzeniowe oraz zadania domowe, które pomogą wzmocnić i zweryfikować zdobytą wiedzę w trakcie kursu.
•    Egzamin próbny po pierwszej części kursu z opisową oceną przez wykładowcę.
•    Administracja kursu i egzaminu
•    Koszt egzaminu. Opłata egzaminacyjna (178 GBP) jest przekazywana bezpośrednio do NEBOSH.

Studenci Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University posiadają na kurs 10 % zniżki, z możliwością rozbicia kwoty na raty 0%

Emilia Malinowska

Office Assistant