Psychologiczne koło naukowe “Mechanicy Psychiki”

Psychologiczne Koło Naukowe “Mechanicy Psychiki” to stowarzyszenie studentów Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu.

Ma charakter naukowy, a dodatkowo stanowi doskonałą okazję do głębszego poznawania tajników psychologii, a także zdobywania wiedzy i umiejętności praktycznych z tego zakresu.

Cel i misja Psychologicznego Koła

Psychologiczne Koło Naukowe “Mechanicy Psychiki” powstało, by wzbogacić wiedzę studentów zainteresowanych aspektami psychologicznym oraz tajnikami psychoterapii. Przede wszystkim celem koła jest popularyzacja oraz promocja wiedzy psychologicznej oraz poszerzanie perspektywy postrzegania świata.

To jednak nie wszystko. Nadrzędną misją naszego studenckiego Psychologicznego Koła Naukowego “Mechanicy Psychiki” jest chęć nauczania empatii oraz zwiększania otwartości na drugiego człowieka.

Jakie działania realizuje Psychologiczne Koło Naukowe “Mechanicy Psychiki”?

Dołączenie do Psychologicznego Koła Naukowego to ogromna szansa na zdobycie doświadczenia, ale też umiejętności praktycznych, które są absolutnie niezbędne przy wykonywaniu pracy psychologa. W ramach działań “Mechaników Psychiki” członkowie grupy biorą udział m.in. we wspólnej nauce, mają okazję do prezentowania własnej wiedzy i swojego doświadczenia przed innymi.

Oprócz tego członkowie koła zdobywają różne perspektywy zawodowe, które pozwalają im lepiej poznać charakterystykę wymarzonego zawodu. Daje to także szansę na określenie swojej ścieżki zawodowej. To również okazja do nabycia samoświadomości, a także poznania technik niesienia pomocy innym.

Koło naukowe WSB-NLU to okazja dla studentów, którzy chcą czegoś więcej - pragną rozwijać swoją pasję i zainteresowania także poza zajęciami na uczelni. Do “Mechaników Psychiki” może dołączyć każdy student począwszy od pierwszego roku WSB-NLU, który pragnie zdobyć doświadczenie z zakresu psychologii.

Dlaczego warto poznać bliżej Psychologiczne Koło Naukowe ?

Psychologiczne Koło Naukowe działające na WSB-NLU to świetna okazja, by poznać i zintegrować się z ludźmi o podobnych zainteresowania oraz celach. To możliwość nabycia cennych znajomości.

Jednak to nie wszystko - to także okazja do lepszego poznania kulis zawodu psychologa oraz zrozumienia mechaniki ludzkiej psychiki. Tak się bowiem składa, że studenci, którzy należą do Psychologicznego Koła Naukowego “Mechanicy Psychiki” nabywają praktycznych umiejętności w zakresie udzielania wsparcia psychologicznego.

Kontakt

Chcesz dołączyć do zespołu młodych miłośników psychologii? Nie czekaj, tylko skontaktuj się z Psychologicznym Kołem Naukowym, którego opiekunem jest dr Adrianna Othmani.

amskoczek@wsb-nlu.edu.pl