Klub Sportowy Akademicki Evan

Zapraszamy na zajęcia Koła Sportowego „Akademicki Evan” – jednego z najbardziej znanych sądeckich klubów zrzeszającego miłośników boksu i kickboxingu. 

Czy wiesz, że długie przebywanie w jednej pozycji, szczególnie siedzącej, prowadzi do bólów kręgosłupa, głowy i ogólnego rozbicia? Jeśli chcesz uczyć się wydajniej, nie narażając przy tym swojego zdrowia na szwank, znajdź w grafiku miejsce na zajęcia ruchowe w Kole Sportowym studentów WBS-NLU! 

Cel i misja Koła Sportowego

Wszyscy studenci WSB-NLU w Nowym Sączu mogą skorzystać z ogólnorozwojowych zajęć sportowych. Trwają zapisy do Koła Sportowego „Akademicki Evan” cieszącego się świetną renomą wśród mieszkańców miasta. Teraz zajęcia ruchowe są dostępne także dla Ciebie – bez względu na to, na którym kierunku i roku studiujesz, jak bardzo aktywny jesteś, czy miałeś/miałaś już styczność ze sportami walki, czy to będzie Twój pierwszy raz w ringu. 

  • nauczenie prawidłowej techniki ćwiczeń,
  • rozbudzenie zainteresowania i chęci rozwoju w boksie,
  • poznanie podstaw lub doskonalenie umiejętności na wyższych szczeblach kickboxingu,
  • wsparcie osób, które chcą nauczyć się technik samoobrony, 
  • pomoc w poprawieniu ogólnej kondycji organizmu, postawy ciała.

Jakie działanie realizuje Koło Sportowe?

Studenci WSB-NLU sporo czasu poświęcają nauce. A my mówimy – czas wstać zza biurek! Solidna dawka ruchu i dobrej zabawy powinna stać się częścią każdego studenckiego kalendarza. Promujemy zdrowy, zbilansowany tryb życia, w którym jest przestrzeń na edukację i rozwój osobisty, a także realizowanie swoich marzeń oraz pasji. 

Dlaczego warto dołączyć do Koła Sportowego?

Chcesz spróbować swoich sil w ringu? A może oderwać się od natłoku obowiązków, dać wytchnienie umysłowi, a zaangażować ciało? Świetnie się składa, bo boks i kickboxing działają na każdym z tych obszarów. Trenując także amatorsko, z jednej strony poczujesz odprężenie, zrelaksujesz się, a z drugiej zadbasz o tężyznę fizyczną. 

Kontakt

Opiekun koła : trener Krzysztof Bulanda
Chcesz stać się częścią naszej sportowej społeczności? Dołącz do Koła Sportowego i trenuj sporty walki w siedzibie CR OLIMP. Zapisz się osobiście lub online, a jeśli masz pytania skontaktuj się mailowo z organizatorami: 

boks_krynica@poczta.fm