Run 4 a Smile 2022

Run 4 a Smile

IX Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 a Smile

Za nami IX edycja charytatywnego biegu „Run 4 a smile" - Biegnij z nami po uśmiech, w wyniku której udało się osiągnąć kolejny rekord w ramach tej akcji. Zebrane 66.200 zł zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację 13-letniej Julki Bodziony, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda.

Uczestnicy, partnerzy wspierający organizację wydarzenia, darczyńcy oraz sponsorzy wsparli akcję finansowo i rzeczowo. Patronaci honorowi oraz medialni przyczynili się do promowania imprezy, a wolontariusze poświęcili swój czas i pomogli w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu. Władze Wyższej Szkoły Biznesu - National-Louis University okazały wszechstronną pomoc i pokryły koszty organizacji akcji. Wszystkim uczestnikom rywalizacji sportowej przysługuje uznanie, a zwycięzcom szczere gratulacje.

Kontakt i współpraca

Pomysłodawcą i koordynatorem projektu od początku jego istnienia jest Pani dr Justyna Sokołowska-Woźniak

W razie chęci dołączenia do projektu prosimy o kontakt mailowy: bieg@wsb-nlu.edu.pl