Szkolenia i studia online dla firm

Szkolenia i studia online dla firm - rozwiązania dedykowane twojej firmie

Chcesz, by pracownicy rozwijali się i poszerzali swoje kompetencje? Zwiększ ich możliwości, poszerz horyzonty i daj szansę, by jeszcze efektywniej pracowali w twojej firmie. Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis Univiersity w Nowym Sączu posiada w swojej ofercie dedykowane przedsiębiorstwom szkolenia.

Szkolenia dla firm - z jakich form kształcenia można skorzystać?

Na WSB-NLU wiemy, jak ważne jest, by przedsiębiorstwo nieustannie się rozwijało. Zamiast szukać nowych pracowników - zacznij inwestować w tych, którzy już są oddani Twojej firmie. Specjalnie przygotowane szkolenia oraz studia online dla firm, są dedykowane wszystkim przedsiębiorcom, którzy myślą o tym, by rozwijać kompetencje i podnosić kwalifikacje pracowników. Idzie to w parze z rozwojem całego biznesu.

Z jakich form kształcenia biznesowego można skorzystać w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University? Gwarantujemy ofertę edukacyjną, która będzie dedykowana twojemu przedsiębiorstwu. Co to oznacza? Program zajęć i cała ścieżka edukacyjna zostaną ściśle dopasowane do wymagań biznesowych oraz potrzeb firmy.

W ramach oferty można skorzystać z dedykowanych szkoleń z zakresu:

• psychologii,
  • informatyki,
  • zarządzania.
Korzyści dla przedsiębiorstwa. Dlaczego warto zainwestować w pracowników?

Inwestowanie w rozwój pracowników to dziś ogromna szansa, by zatrzymać dobrego specjalistę w szeregach swojej firmy. Taka okazja, to nie tylko rozwój pracownika, ale również podniesienie kapitału dla całego firmy. Coraz więcej właścicieli firm czy członków zarządu decyduje się na wysłanie podwładnych na kursy, dedykowane szkolenia, a nawet studia. Dlaczego? Albowiem wpływa to na dochodowość oraz pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

Jakie są główne korzyści, dla których warto zdecydować się dedykowane szkolenia online dla firm?

• Inwestowanie w programy szkoleniowe daje możliwość rozwoju umiejętności praktycznych pracowników, co przekłada się na ich produktywność, chęć do pracy, a także na kulturę samej firmy.
  • Zapewnienie pracownikom warunków do samorealizacji i dokształcania pozwala również zmniejszyć rotację osobową w zespole, co jest istotne dla zysków firmy. Wszystko dlatego, że programy szkoleniowe i rozwojowe dla pracowników mają kluczowe znaczenie dla poprawy wydajności ich pracy.
  • Szkolenia oraz studia dla firm to szansa, by zwiększyć wiedzę pracowników, udoskonalić ich umiejętności zawodowe. To okazja, by dopasować ich aktualne kwalifikacje do zmian zachodzących w branży.
  • Dodatkowe szkolenia online dla firm warto przeprowadzić, by przygotować pracowników do zajęcia wyższych stanowisk lub przejęcia większej odpowiedzialności w organizacji. Przeszkolenie z zakresu zagadnień związanych z zarządzaniem, rozwijaniem umiejętności przywódczych, czy szkolenia z nowego oprogramowania IT, pomogą pracownikom szybciej odnaleźć się w nowej roli.
  • Szkolenia dla firm odbywające się w czasie pracy dają pracownikom poczucie, że “firma w nich inwestuje”. Poprawia to morale w zespole.
Szkolenia dla firm. Gdzie można z nich skorzystać?

W przypadku Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University gwarantujemy możliwość przeprowadzania szkoleń dla firm, które znajdują się nie tylko na Sądecczyźnie, ale też całym świecie.

Dzięki dedykowanemu uczelni rozwiązaniu, jakim jest platforma Cloud Academy, zapewniamy szkolenia i studia online dla firm. Oznacza to, że niezależnie od tego, gdzie przebywają twoi pracownicy, czy pracują zdalnie lub są rozsiani po świecie - wszyscy będą mieć możliwość wzięcia udziału w kursach lub szkoleniach.

Szkolenia prowadzone są zdalnie, w czasie rzeczywistym. Jedynym warunkiem udziału w nich jest dostęp do internetu. Nie stosujemy jednak klasycznych i przestarzałych metod e-learningowych. Na WSB-NLU nie ma miejsca na nagrywane i odtwarzane w kółko szkolenia, czy te same, niedopasowane do firmy programy rozwojowe. Wszystkie działania, które są dostosowane do Twojego przedsiębiorstwa prowadzone są w 100% na żywo. Istnieje więc możliwość współdziałania pracowników (nawet jeśli znajdują się daleko od siebie), pełny dostęp do trenera lub wykładowcy, możliwość zadawania pytań, czy korzystania z multimedialnych metod nauczania.

Szkolenia i studia dla firm

Szkolenia i studia dla firm - dedykowane rozwiązanie dla Twojego biznesu

Program szkoleń i studiów jest w pełni dopasowany do potrzeb firmy. Co to oznacza? Jeśli twoi pracownicy potrzebują douczenia w kwestii, np. rachunkowości, nowych założeń związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim, czy dowolnych innych treści z zakresu psychologii, informatyki lub zarządzania - na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu, takie szkolenia zostaną dostosowane do tego, co jest niezbędne dla twojej organizacji.

Dodatkowo na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu możemy zagwarantować nie tylko program dopasowany do potrzeb firmy, ale także formę prowadzenia szkoleń oraz kadrę wykładowczą, która będzie najlepiej przystosowana do pracy z twoim zespołem.

Kontakt do koordynatora szkoleń dla firm
Kontakt do koordynatora
szkoleń dla firm

Potrzebujesz więcej informacji na temat szkoleń i studiów dla pracowników? Skonsultuj się z naszą koordynatorką, która odpowie na wszelkie pytania i zapewni dedykowane szkolenia, dopasowane do tego, czego wymaga twój biznes.

Natalia Gut tel.: +48 18 44 99 103