Game Fest 2024 - 17 do 19 maja

Dołącz do nas na Game Fest 2024, ekscytujące wydarzenie organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University, które odbędzie się w dniach 17-19 maja 2024 r. na kampusie w Nowym Sączu. Game Fest 2024 jest kluczowym miejscem spotkań dla pasjonatów gamedevu, kreatywnych deweloperów oraz szerokiej społeczności związanej z dynamicznym światem przemysłu gier komputerowych. Dzięki patronatowi firmy Bloober Team, gwarantujemy wyjątkowe wrażenia i wysoki poziom prezentowanych treści.

Program wydarzenia:

• Game Jam: W trakcie trzydniowego maratonu programistyczno-projektowego, zespoły składające się z programistów, projektantów gier, grafików oraz innych entuzjastów branży zmierzą się z wyzwaniem stworzenia gry w ciągu 48 godzin. Profesjonalna komisja konkursowa, złożona z ekspertów z branży, oceni prace i wyłoni trzech zwycięzców, którzy zostaną uhonorowani nagrodami podczas uroczystej gali.
  • Konferencja Gamedev: Drugiego dnia festiwalu odbędzie się konferencja, na której wystąpią uznane osobistości z branży gier komputerowych. Będzie to doskonała okazja do zdobycia cennych wskazówek, inspiracji i najnowszych informacji ze świata gamedev.
  • Strefa Prezentacji Firm: Przedstawimy firmy związane z produkcją gier, które zaprezentują swoje produkty i technologie. To szansa, aby zobaczyć najnowsze innowacje i nawiązać kontakt z przedstawicielami przemysłu.
  • Strefa Networkingu: Przestrzeń do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych między developerami, grafikami, twórcami gier i uczestnikami wydarzenia.
  • Strefa Mediów: Wirtualne studio, z wywiadami na żywo, transmisjami internetowymi, prezentacjami drużyn, a także podsumowaniami postępów prac.

Informacje praktyczne:

Miejsce: Kampus Wyższej Szkoły Biznesu - National-Louis University, Nowy Sącz, ul. Zielona 27, budynek C, aula C010.

Data i godziny: Startujemy w piątek, 17 maja 2024 o godzinie 17:00. Game Jam rozpocznie się tego samego dnia i potrwa do niedzieli, 19 maja.

Uczestnictwo: Wstęp na wszystkie części wydarzenia jest bezpłatny.

Nie przegap szansy, by być częścią tej wyjątkowej imprezy, która łączy pasjonatów i profesjonalistów z branży gier komputerowych. Zarejestruj się już dziś, aby zarezerwować swoje miejsce! Zapewniamy, że Game Fest 2024 będzie wydarzeniem, które zainspiruje, edukuje i pozwoli na nawiązanie wartościowych kontaktów.

Więcej informacji na plakacie oraz na stronie internetowej wydarzenia.

Do zobaczenia w Nowym Sączu!