Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do udziału w II Kongresie Pokoju

Oceń ten wpis:
(0.0)

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do udziału w II Kongresie Pokoju w dniach 23-25 października 2023 r., który odbędzie się w Siedzibie WSB - NLU w Tarnowie.

Rozpoczęcie Kongresu zaplanowane jest na godzinę 12:00, 23 października.

  • Nasze obrady nie skoncentrują się na bieżącej polityce, lecz na wartościach pokoju i braterstwa, które często pozostają niedoceniane w dzisiejszym życiu publicznym i w edukacji.
  • Z wielką troską o różnorodność myśli i perspektyw, zaprosiliśmy wybitnych przedstawicieli różnych dziedzin nauki, utalentowanych artystów, cenionych dziennikarzy, jak również reprezentantów różnych wyznań o wyraźnym prymacie pokoju, zarówno chrześcijańskich, jak i niechrześcijańskich.
  • Przewidujemy owocne dyskusje oraz stworzenie wspólnej książki, która podsumuje wnioski naszego Kongresu. Serdecznie zapraszamy do udziału i dzielenia się swoją wiedzą oraz pasją w dążeniu do pokoju.

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!

Zapisz się do newslettera

Dołącz do rodziny WSB-NLU i bądź na bieżąco!
Zapisz mnie
Zamknij okno