Zajmij swoje miejsce ju偶 dzi艣. Rekrutacja do 26 lutego lub wyczerpania limitu miejsc na danym kierunku!

PROCES REKRUTACJI

馃帗馃 Wa偶ny Krok Naprz贸d w Edukacji Prawniczej! 馃帗馃

Ta wyj膮tkowa wsp贸艂praca otwiera nowe drzwi dla student贸w kierunku Prawo, oferuj膮c im nie tylko wzbogacony program dydaktyczny, ale tak偶e bezcenne do艣wiadczenie praktyczne i wgl膮d w realia pracy w dynamicznie rozwijaj膮cej si臋 bran偶y prawnej.

馃専 Co to oznacza dla naszych student贸w?

• Wsp贸艂praca z Ekspertami: Bezpo艣redni dost臋p do wiedzy i do艣wiadczenia ekspert贸w z firmy AXELO.
  • Praktyczne Do艣wiadczenie: Mo偶liwo艣ci sta偶贸w i praktyk, aby zdoby膰 realne do艣wiadczenie zawodowe.
  • Rozw贸j Kompetencji: Seminaria, warsztaty i wyk艂ady go艣cinne prowadzone przez specjalist贸w z AXELO.
  • Wsparcie w Karierze: Networking i mentoring, aby u艂atwi膰 naszym absolwentom wej艣cie na rynek pracy.

馃摎 Firma AXELO obejmuje patronatem wszystkie specjalno艣ci na kierunku Prawo, co jest dowodem ich zaanga偶owania w rozw贸j przysz艂ych pokole艅 prawnik贸w.

Jeste艣my przekonani, 偶e ta wsp贸艂praca przyniesie naszym studentom nieocenion膮 warto艣膰 i pozwoli im wkroczy膰 na 艣cie偶k臋 kariery z solidnym fundamentem wiedzy i praktyki.

Dzi臋kujemy AXELO Ostrowski Domagalski i Wsp贸lnicy sp. k. za zaufanie i wsparcie! Razem tworzymy lepsz膮 przysz艂o艣膰 dla sektora prawniczego!

Do艂膮cz do nas!
Do艂膮cz do nas! Zapisz si臋 online.

Nie zwlekaj! Zapisz si臋 na studia online tylko w 3 minuty!

Zadzwo艅 do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam sw贸j numer telefonu, a skontaktujemy si臋 z Tob膮 w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodn膮 por臋:

Wy艣lij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!

Wi臋cej informacji