Złoty indeks Rektora WSB-NLU

Informacje o projekcie

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu ma zaszczyt ogłosić, że utworzyła prestiżowy projekt pod nazwą „Złoty Indeks Rektora WSB-NLU”.

Główne założenia projektu skupiają się na popularyzacji wiedzy z zakresu kierunków oferowanych przez WSB-NLU tj. prawniczej, informatycznej, psychologicznej oraz z dziedziny szeroko pojętego zarządzania. Projekt stawia sobie za zadanie zachęcenie młodych ludzi do zgłębiania prawa, a także podkreślenie jego znaczenia w społeczeństwie.

W ramach konkursu, uczestnicy mają możliwość zgłoszenia swojego udziału, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przygotowanie eseju na określony w regulaminie temat . Eseje są oceniane przez Komisję Konkursową, która bierze pod uwagę nie tylko treść prac, ale także ocenę średnią na świadectwie maturalnym oraz status laureata ogólnopolskiego konkursu/konkursów/olimpiad.

Nagrodą w konkursie jest pięć indeksów na każdy oferowany kierunek studiów zasadniczych stacjonarnych na Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Dodatkowo, zwycięzcy otrzymują zwolnienie z opłaty rekrutacyjnej oraz wpisowej i czesnego za I rok studiów.

Pamiętaj, że dla najlepszych studentów przewidziane są stypendia naukowe, które pokryją opłaty za czesne od II roku.

Harmonogram Projektu "Złoty Indeks Rektora WSB-NLU"

09.07.2024 r. - 10.08.2024 r.: Okres składania prac konkursowych.
Uczestnicy mają możliwość zgłaszania swojego uczestnictwa w konkursie, wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się na samym dole strony.

11.08.2024 r. – 22.08.2024 r.: Ocena formalna nadesłanych esejów.
Komisja Konkursowa dokonuje oceny formalnej nadesłanych prac konkursowych na podstawie kryteriów określonych w regulaminie.

23.08.2024 r. – 25.08.2024 r.: Poinformowanie Uczestników na temat obrony swoich prac, których eseje spełniają wymogi formalne.

17.09.2024 r.: Obrona eseju
Obrona swojej pracy konkursowej w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

17.09.2024 r. – 26.09.2024 r.:  Ocena esejów.
Komisja Konkursowa dokonuje podliczenia punktów esejów na podstawie kryteriów określonych w regulaminie.

27.09.2024 r.: Ogłoszenie wyników konkursu wraz z wręczeniem bonów edukacyjnych.

Uroczyste wręczenie Złotych Indeksów Rektora odbywa się w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Wyślij zgłoszenie

Maks. rozmiar pliku: 24 MB.

Przesuń w prawo aby wysłać
Regulamin Konkursu na Złoty Indeks Rektora WSB-NLU 2024
Klauzula RODO - Złoty indeks Rektora WSB-NLU