Run 4 a Smile 2015

II Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 a Smile

Drugie wydanie Międzynarodowego Biegu Charytatywnego Run 4 a Smile, nazywanego również Biegiem po Uśmiech, odbyło się 31 maja 2015 roku w urokliwym Miasteczku Galicyjskim. Tym razem to studenci z różnych krajów, reprezentujący WSB-NLU, byli głównymi organizatorami tego wydarzenia, które przyciągnęło uwagę 280 uczestników, w tym aż 70 obcokrajowców z 13 różnych krajów. Celem biegu było zebranie funduszy na rzecz dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, co zaowocowało imponującą kwotą 3700 złotych, umożliwiającą im spędzenie wakacji nad morzem - chwili radości i beztroskiego zabawy.

Wyjątkowym gościem tego wydarzenia był Tomasz Brzeski, mistrz świata w nordic walking oraz mistrz Polski w narciarstwie wysokogórskim. Najważniejsze miejsca na podium zajęli Barbara Gruca i Łukasz Marmol, ale wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani medalami, podkreślając, że w tej charytatywnej rywalizacji wszyscy są zwycięzcami.

Bieg nie byłby możliwy bez wsparcia 22 sponsorów i 13 partnerów, których hojność i zaangażowanie odegrały kluczową rolę w sukcesie wydarzenia. Wyjątkowy charakter biegu podkreślił również udział najmłodszego uczestnika, zaledwie 18-miesięcznego biegacza, co dodatkowo zaznaczyło uniwersalność i otwartość tego wydarzenia na wszystkich, niezależnie od wieku czy narodowości. Organizatorzy serdecznie wyrażają wdzięczność wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i wkład w ten piękny, humanitarny wysiłek, który miał pozytywny wpływ na życie wielu potrzebujących dzieci.