Run 4 a Smile 2016

III Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 a Smile

Trzecia edycja Międzynarodowego Biegu Charytatywnego Run 4 a Smile, znana jako Bieg po Uśmiech, miała miejsce 5 czerwca 2016 roku w malowniczym Miasteczku Galicyjskim. To wyjątkowe wydarzenie było owocem współpracy międzynarodowej grupy studentów reprezentujących WSB-NLU i zostało skierowane do mieszkańców Nowego Sącza i jego okolic.

Głównym celem biegu było zebranie środków na leczenie i rehabilitację 8-letniej Faustynki Pajor, podopiecznej Stowarzyszenia SURSUM CORDA. Dzięki hojności sponsorów oraz zaangażowaniu uczestników udało się zebrać imponującą kwotę 4300 złotych, która miała bezpośredni wpływ na poprawę jakości życia małej pacjentki.

W biegu wzięło udział 299 osób, w tym 70 obcokrajowców z 8 różnych krajów, co dodatkowo podkreśliło międzynarodowy charakter tego wydarzenia. Po raz trzeci z rzędu zwycięzcami głównego biegu zostali Łukasz Marmol i Barbara Gruca, co świadczy o ich niezwykłej determinacji i zaangażowaniu.

Wydarzenie miało także zaszczyt gościć wybitnego sportowca, Tomasza Brzeskiego, mistrza świata w nordic walking i mistrza Polski w narciarstwie wysokogórskim, który poprowadził rozgrzewkę przed startem biegu. Dzięki wsparciu sponsorów, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a dodatkowo ufundowano wiele atrakcyjnych nagród, co dodatkowo podniosło atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia.

Podkreślono, że wszyscy uczestnicy, bez względu na osiągnięty rezultat, byli zwycięzcami tego wydarzenia, podkreślając jego głęboki charakter charytatywny oraz ogromny pozytywny wpływ na lokalną społeczność i potrzebujące dzieci. Organizatorzy wyrażają swoją wdzięczność wszystkim zaangażowanym, którzy sprawili, że III Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 a Smile był niezapomnianym sukcesem.