Trasy i uczestnictwo w biegach

XI Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 a Smile 2024

W tym roku XI Run 4 a Smile, czyli Bieg po uśmiech odbędzie się 1 czerwca 2024 roku w dwóch formach:

• tradycyjnie jak w latach 2014-2019, 2021-2023 w Miasteczku Galicyjskim i Skansenie w Nowym Sączu,
  • w formie e-rywalizacji (tak jak w latach 2020 - 2023) w dowolnym miejscu na Ziemi.

Regulamin biegu, klauzula RODO oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są do pobrania na dole strony.

Rywalizacja online

Dołącz do nas i pobiegnij w szczytnym celu w XI edycji Run 4 a smile, czyli Bieg po uśmiech!

Gdzie? W dowolnym miejscu na Ziemi.
Kiedy? 1 i 2 czerwca 2024 roku (sobota oraz niedziela, o dowolnej porze)
Kto? Wszyscy, którzy chcą pomóc!

Zapisz się do 27 maja 2024 roku do godziny 23:59 na stronie, klikając w link.

Wybierz rodzaj aktywności i odpowiednią kategorię e-rywalizacji:

• o najdłuższy dystans w ciągu 4 godzin – bieg lub marsz,
  • o najkrótszy czas – bieg 4 km,
  • o najdłuższy dystans w ciągu 4 godzin – jazda na rowerze/hulajnodze/deskorolce.

Zakup pakiet startowy, wpłacając minimum 20zł na zbiórkę #Run4aSmile, organizowaną przez Stowarzyszenie SURSUM CORDA, z której cały dochód zostanie przekazany na rehabilitację Lenki i Julianny. Po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty z systemu, prześlemy Ci numer startowy w przeciągu 2 dni, najwcześniej 28 maja 2024 roku. (Jeśli nadal nie otrzymałeś numeru, prześlij na adres bieg@wsb-nlu.edu.pl potwierdzenie płatności, imię i nazwisko oraz informację na temat aktywności).

1 czerwca wszyscy razem biegniemy po uśmiech Lenki i Julianny gdziekolwiek na świecie! Podopieczni Stowarzyszenia SURSUM CORDA czekają na naszą pomoc!

Zainteresowanych prosimy o wpłaty pod tym linkiem. Pomoc ma moc! Czas Start!

Rywalizacja biegowa

Gdzie? W Miasteczku Galicyjskim.
Kiedy? 1 czerwca 2024 roku (sobota, o dowolnej porze)
Kto? Wszyscy, którzy chcą pomóc!

Do 27 maja 2024 roku do godziny 23:59 trwają zapisy na stronie.

Zapoznaj się z trasą biegu, widoczną poniżej i wybierz dla siebie kategorię biegową:

• bieg dla Przedszkolaków (w tym klasa “0”) – bieg 100 m,
  • bieg dla klas 1-4 – bieg ok 300 m,
  • bieg dla uczniów klas 5-8 – bieg ok. 900 m,
  • bieg dla uczniów klas ponadpodstawowych – 1200 m lub 4 km,
  • bieg Główny dla dorosłych po terenie stadionu MOSiR („Jedność”) i Skansenu (ok. 4 km) z metą w Miasteczku Galicyjskim.

• Przeczytaj, zaakceptuj i przestrzegaj Regulamin Biegu.
  • Wypełnij Formularz zgłoszeniowy (osoba dorosła) i dostarcz go do Biura Biegów w dniu zawodów (Formularz można również wypełnić w Biurze Biegów).
  • Wypełnij Zgodę rodziców (w przypadku dzieci) i dostarcz ją do Biura Biegów w dniu zawodów (Formularz można również wypełnić w Biurze Biegów)
  • Rejestracji i opłaty można dokonać w dniu imprezy w Biurze Biegu w godzinach: 9.00-9.45 – w tym wypadku należy wnieść cegiełkę w wysokości 30 zł i nie ma gwarancji otrzymania pełnego pakietu startowego!

1 czerwca widzimy się w Miasteczku Galicyjskim i razem biegniemy po uśmiech Lenki i Julianny! Podopieczni Stowarzyszenia SURSUM CORDA czekają na naszą pomoc!

Zainteresowanych prosimy o wpłaty pod linkiem. Pomoc ma moc! Czas Start!

Turniej Szachowy w ramach Run 4 a Smile

Organizatorzy:

Miejsce:

• Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University, Hol budynku C, Zielona 27 C (wjazd od ul. Grunwaldzkej), 33-300 Nowy Sącz

Data i godzina:

• 02 czerwca 2024 (niedziela), start o 10:00. Potwierdzenie zgłoszeń do godziny 9:45.

Format i zasady rozgrywek:

• System szwajcarski, 7 rund
  • Tempo gry: 10 minut + 5 sekund za każde wykonane posunięcie
  • Główne punktacje: suma punktów, punktacje pomocnicze: Bucholtz średni, Bucholtz, liczba zwycięstw, progres

Warunki uczestnictwa:

• Turniej otwarty dla wszystkich chętnych, bez ograniczeń wiekowych czy rankingowych.

Wpisowe:

Nagrody:

• Puchary i nagrody rzeczowe dla pierwszych trzech miejsc w kategoriach junior i OPEN.
  • Najlepszy zawodnik 50+ zyska miejsce w drużynie Małopolski na Mistrzostwach Świata Seniorów w Krakowie (1-12 lipca 2024).

Zgłoszenia:

• Prosimy o przesyłanie: imienia i nazwiska, kategorii szachowej, daty urodzenia oraz klubu.
  • Adres e-mail: widla.piotr@gmail.com lub przez serwis chessarbiter.com

Dodatkowe informacje:

• Zawodnicy 50+ z najlepszymi wynikami zdobędą prawo gry w drużynie Małopolski II. W przypadku rezygnacji, miejsce zajmą zawodnicy rezerwowi.
  • Małopolski Związek Szachowy pokrywa opłatę startową dla członków lokalnych drużyn oraz zakwaterowanie dla zawodników spoza Krakowa w Hotelu Optima.
  • Powołania dokonane przez zarząd MZSzach zostaną przekazane zainteresowanym.
Regulamin Run 4 a Smile, czyli Bieg po uśmiech 2024
Klauzula informacyjna dla uczestników wydarzenia Run 4 Smile organizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu
Formularz rekrutacyjny Run4aSmile
Formularz zawodnika dla osób dorosłych - Run 4 a Smile 2024