Gala Finałowa 9. edycji Konkursu i Programu Akredytacyjnego "Studia z Przyszłością"

W dniu 4 marca 2024 roku odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością".

Ogólnopolski Konkurs i Program Akredytacyjny "Studia z Przyszłością" to inicjatywa promująca innowacyjne podejście do kształcenia na uczelniach wyższych w Polsce. Celem jest dostosowanie programów studiów do potrzeb przyszłego rynku pracy poprzez uwzględnienie nowych technologii i trendów społeczno-gospodarczych. Uczelnie uczestniczące w konkursie starają się zaproponować nowoczesne kierunki studiów, a akredytacja potwierdza wysoką jakość i innowacyjność ich oferty edukacyjnej.

Na zaproszenie Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencji PRC, w uroczystości wzięli udział rektorzy, dziekani oraz menedżerowie kierunków studiów, reprezentujący uczelnie z całej Polski. Gala była okazją do prowadzenia dyskusji na temat jakości kształcenia, organizowania spotkań networkingowych dla reprezentantów świata akademickiego oraz cieszenia się występem chóru Kapusta Band, złożonego z dzieci uchodźców z Ukrainy. Dodatkowo, uczestnicy mogli uczestniczyć w bankiecie, który został zorganizowany na cześć laureatów konkursu.

Wydarzeniem, które miało miejsce 4 marca 2024 roku podczas Gali Finałowej 9. edycji Konkursu i Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”, jest ponowne wyróżnienie Wyższej Szkoły Biznesu - National-Louis University (WSB-NLU) za jej doskonałe osiągnięcia w zapewnianiu wysokiej jakości edukacji i wartościowych programów na polskim rynku akademickim.

Podczas tej prestiżowej ceremonii, która gromadziła czołowych przedstawicieli środowiska akademickiego, dr hab. Dariusz Reśko, prof. WSB-NLU, reprezentujący Rektora dr Dariusza Woźniaka, odebrał wyróżnienie dla uczelni. Warto zaznaczyć, że akredytacja „Studia z Przyszłością 2024” została przyznana WSB-NLU na trzech kluczowych kierunkach studiów: informatyka, psychologia oraz zarządzanie, co świadczy o wysokim poziomie oferowanej edukacji.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu zostało uznane za niezwykle ważne i WSB-NLU wyraża swoją wdzięczność za zaproszenie oraz możliwość uczestnictwa. To kolejny sukces, który dodatkowo podkreśla znaczenie uczelni jako wiodącej instytucji edukacyjnej w kraju.