Graduacja Dziecięcego Uniwersytetu I Wieku

24 czerwca w Auli Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University odbyła się graduacja Dziecięcego Uniwersytetu I Wieku. Uczestnicy naszego projektu świętowali znaczący etap na swojej edukacyjnej ścieżce, który stanowił dowód na ich niezłomne dążenie do nauki i samodoskonalenia. Wśród tłumów dumnych rodzin i przyjaciół, szczególne gratulacje należą się każdemu z absolwentów, którzy udowodnili, że wiek nie gra roli w dążeniu do wiedzy.

Udowodnił to również gość specjalny, którym tego niezapomnianego dnia był Robert Ruchała, niekwestionowany mistrz wagi piórkowej KSW. Zawodnik MMA podzielił się z nami swoją inspirującą historią o sile woli, wytrwałości i nieugiętej determinacji, która doprowadziła go na szczyt sportu MMA. Jego słowa o pragnieniu zwycięstwa, marzeniach, które pchają nas naprzód, i nieustannym dążeniu do celu, były niezwykle motywujące dla młodych osób. Jego przemówienie dostarczyło nam wszystkim mocnego przypomnienia o sile marzeń i determinacji.

Na zakończenie ceremonii absolwenci Dziecięcego Uniwersytetu 1 Wieku odebrali swoje zasłużone dyplomy, wraz z upominkami, a na ich twarzach malowała się radość i duma. W tym dniu wszyscy zrozumieliśmy, że niezależnie od wieku, marzenia są zawsze w zasięgu ręki.

Wystarczy
odwaga, by je ścigać,
determinacja, by pokonać przeszkody,
wiara, że możemy osiągnąć wszystko, co sobie założymy.

Jest to dopiero początek dla tych ambitnych absolwentów. Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć, jakie nowe cele postawią przed sobą i jakie granice będą chcieli przekroczyć w najbliższej przyszłości. Serdecznie gratulujemy wszystkim absolwentom i życzymy wielu sukcesów na nowej drodze!

Dziękujemy Partnerom tego wydarzenia: