Ostatni dzwonek na Twoją opinię i szansę na wsparcie celów charytatywnych!

Drodzy Studenci!

Czas ucieka, a Wasza szansa na wypełnienie ankiety ewaluacyjnej po kursach niebawem minie! Ale dlaczego właściwie powinieneś poświęcić chwilę na jej wypełnienie?

Nasza Uczelnia dąży do stałego doskonalenia jakości edukacji. Wasza opinia jest dla nas bezcenna, ponieważ pomaga nam zrozumieć, co działa dobrze, a co moglibyśmy poprawić. Każdy głos ma znaczenie - Twój też!

Pamiętaj, że system Cloud Academy™ pozwala na anonimowość w tym zakresie – dlatego każda ankieta ewaluacyjna jest tylko w ujęciu zbiorczym i nie jest przypisywana do żadnego z Was.

Ale to nie wszystko!

Za każdą wypełnioną ankietę ewaluacyjną przekazujemy 1 zł na cele charytatywne. Tak więc, oprócz wpływania na jakość edukacji na naszej Uczelni, możesz również pomóc tym, którzy tego potrzebują.

Czy to nie brzmi jak coś, co warto zrobić? Czas na wypełnienie ankiety zbliża się ku końcowi, więc nie zwlekaj dłużej! Wypełnij ankietę już dzisiaj i wykorzystaj swoją moc, by zrobić coś pozytywnego.

Jak wypełnić ankietę? Zalogujcie się na wasze konto Cloud Academy™  i znajdźcie kafelek dot. ankiet ewaluacyjnych na tablicy głównej.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Funkcja wypełnienia ankiety odbywa się tylko na komputerach stacjonarnych/laptopach.
W razie problemów prosimy o kontakt z Centrum Pomocy CloudA™ pod numerem 18 44 99 139.