Porozumienie Patronackie między WSB-NLU a Przedszkolem ,,Tęczowy ogród'' w Nowym Sączu

Następne zawarcie Porozumienia o Patronacie w ramach inicjatywy "Partnerska Szkoła".

Dnia 14 lutego 2024 roku doszło do podpisania Porozumienia o Objęciu Patronatem w ramach programu "Partnerska Szkoła" między Wyższą Szkołą Biznesu - National Louis University (WSB-NLU) w Nowym Sączu, reprezentowaną przez Rektora, dr. Dariusza Woźniaka, a Przedszkolem ,,Tęczowy ogród'' w Nowym Sączu, reprezentowanym przez Dyrektora, Pana Tomasza Jurczaka.

Celem tego porozumienia jest nawiązanie współpracy między WSB-NLU a PTO, która będzie obejmować:

• Pracownicy Przedszkola mają okazję uczestniczyć bezpłatnie w wybranych szkoleniach i webinarach organizowanych przez WSB-NLU.
  • Możliwość aktywnego uczestnictwa kadry w działalności Kół Naukowych prowadzonych na Wydziałach WSB-NLU.
  • Pracownicy WSB-NLU będą prowadzili warsztaty dla podopiecznych w PTO lub na terenie WSB-NLU.
  • Możliwość udziału podopiecznych i kadry w konferencjach i wydarzeniach popularnonaukowych organizowanych przez WSB-NLU.

• Możliwość konsultacji nauczycieli z PTO z pracownikami naukowo-dydaktycznymi WSB-NLU.

• Wspieranie wspólnych inicjatyw mających na celu promowanie i rozwój zarówno PTO, jak i WSB-NLU.

• Podopieczni i kadra PTO mają szansę aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez WSB-NLU, takich jak: Uniwersytet I Wieku, Mini Potęga Informatyki, Run 4 a Smile, International Cooking Day.

Porozumienie, będące wyrazem współpracy pomiędzy obiema instytucjami edukacyjnymi, zostało zawarte na czas nieokreślony i wchodzi w życie z chwilą podpisania.