Stypendium dla najlepszych studentów i absolwentów WSB-NLU

Niepowtarzalna, BEZPŁTNA forma poszerzenia wiedzy oraz zdobycia praktycznych umiejętności. Forma stypendium, połączona z Letnią Szkołą wiedzy – daje niepowtarzalną szansę młodym ludziom wejść na rynek pracy.
Akademia Liderów Rynku Kapitałowego zaprasza na kolejną edycję.

Jeśli oczekujesz wsparcia w:
👉🏻 rozwoju strategicznego i krytycznego myślenia,
👉🏻 rozwoju kompetencji z obszaru leadership i inteligencji emocjonalnej,
👉🏻 budowaniu silnego networku wśród wzajemnie wspierającej się społeczności Alumnów,
👉🏻 zdobyciu doświadczenia u najlepszych Partnerów i w dalszym rozwoju zawodowym.

Zgłoś się do ALRK!
Czekają na Ciebie:
•    SZKOŁA LETNIA. Intensywny kurs warsztatowy. Praktyka. Networking. Case studies.
•    STAŻE I OFERTY PRACY u najlepszych Partnerów w wybranych obszarach oraz z rynkowym wynagrodzeniem.
•    ALUMNI LEADERSHIP ACADEMY Coroczny cykl warsztatów z obszaru leadership dla Alumnów Fundacji, połączony z integracją międzypokoleniową i networkingiem.

🚀 Rekrutacja trwa! Nie przegap szansy, aby rozwijać się wśród najlepszych.

Link do formularza: https://tiny.pl/c63cq
Strona programu: https://paga.org.pl/akademia-liderow-rynku-kapitalowego/