Targi i Konferencje Gamedev & Creative Careers Expo

Targi i Konferencje Gamedev & Creative Careers Expo

Początkiem marca 03.03-04.03.2023 roku odbyły się targi Gamedev & Creative Careers Conference. Uczestniczyli w niej nasi studenci, którzy należą do koła naukowego "GameDev". Konferencja dla nich okazała się nie tylko źródłem wiedzy, w dziedzinie której są pasjonatami, ale również doskonałą okazją do nawiązania kontaktów oraz spotkania się z ludźmi, pracującymi w branży gamedev.

Targi i Konferencje Gamedev & Creative Careers Expo to wydarzenie poświęcone nawiązywaniu kontaktów między pracodawcami a osobami i firmami chcącymi współpracować w branży gier wideo i pokrewnych sektorach kreatywnych. Panele i dyskusje. Strefa Wiedzy i Edukacji. Prezentacje Why Not To Join Us?

Nasi studenci, w ramach koła naukowego spotkali się z licznymi przedstawicielami branży, brali udział w panelach dyskusyjnych, jak i prezentacjach, a to wszystko w celu rozwoju naszego koła naukowego "GameDev"!