Warsztaty otwarte - Personal branding

Zapraszamy do udziału w warsztatach pn. YOU ARE A BRAND, które odbędą się w dniu 27.03.2018 o godzinie 10:00 w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis Univeristy w Nowym Sączu. 

Tematyka warsztatów ma na celu przybliżenie słuchaczom jak inwestować w siebie poprzez budowanie własnej marki osobistej i zwiększania swojej wartości na rynku pracy. 

Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w warsztatach. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jedynym warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na wydarzenie.

Program szkolenia: 

1. Godzina 10:00
Część teoretyczna, którą poprowadzi dr Krzysztof Pawłowski, Założyciel i Prezydent Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu, Przedsiębiorca Roku wg Ernst & Young, Odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, Laureat m.in. nagrody Fundacji Bankowej im. Leopolda Kronenberga "Przedsiębiorczość dla rozwoju społecznego" za rok 2000, Laureat Nagrody Kisiela za rok 2002, Honorowy obywatel miasta Nowy Sącz, Senator I i II kadencji. 

2. Godzina 11:00 
Część warsztatowa, którą poprowadzi Nikodem Zegzda - Absolwent WSB-NLU, certyfikowany trener biznesu, współzałożyciel firmy Zegzda Sp. z o.o., której misją jest inspirowanie do doskonałości ludzi i organizacje. Od kilkunastu lat zajmuję się biznesem i rozwojem osobistym. Strona internetowa: http://www.nikodemzegzda.pl/


Formularz rejestracyjny dostępny na stronie: 
https://wsb-nlu.clouda.edu.pl/wydarzeniazapisy/formularz/30

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!