WSB-NLU i Zespół Szkół Budowlanych w Nowy Sącz: Porozumienie Patronackie w Programie 'Partnerska Szkoła

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University (WSB-NLU) z siedzibą w Nowym Sączu ogłasza nowe porozumienie patronackie. W dniu 31 stycznia 2024 r. WSB-NLU, reprezentowana przez Rektora, dr. Dariusza Woźniaka, prof. WSB-NLU, i Zespół Szkół Budowlanych w Nowym Sączu (ZSB), reprezentowane przez Dyrektora, Pana mgr Andrzeja Sojkę, zawarły porozumienie o współpracy w ramach programu "Partnerska Szkoła".

Porozumienie ma na celu rozwijanie współpracy między obiema instytucjami edukacyjnymi i obejmuje następujące działania:

Kursy dla Uczniów ZSB w WSB-NLU: Uczniowie ZSB będą mieli możliwość nieodpłatnego uczestnictwa w wybranych kursach realizowanych w WSB-NLU. Oferta obejmuje kursy m.in. z matematyki oraz bezpieczeństwa cybernetycznego, które prowadzone są przez ekspertów w danej dziedzinie.

Udział w Kółkach Naukowych: Uczniowie ZSB będą mieli szansę uczestniczenia w pracach Kół Naukowych na Wydziałach WSB-NLU, co pozwoli im rozwijać swoje zainteresowania i zdobywać wiedzę.

Warsztaty i Praktyki: Organizacja warsztatów i praktyk dla uczniów ZSB, które będą prowadzone przez pracowników WSB-NLU, umożliwi praktyczne doświadczenie i rozwijanie umiejętności.

Konferencje i Wydarzenia Naukowe: Uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w konferencjach i wydarzeniach o charakterze naukowym organizowanych przez WSB-NLU, co pozwoli im poszerzać horyzonty i rozwijać pasje.

Konsultacje: Nauczyciele ZSB będą mieli dostęp do konsultacji z pracownikami naukowo-dydaktycznymi WSB-NLU, co pozwoli na podnoszenie jakości nauczania.

Wspólne Projekty i Promocja: Wspólne przedsięwzięcia związane z promocją i rozwojem ZSB oraz WSB-NLU.

Udział w Wydarzeniach: Uczniowie ZSB będą mogli aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez WSB-NLU, takich jak Potęga Informatyki czy Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość.

Porozumienie to ma na celu wzmocnienie współpracy i wspieranie rozwoju edukacyjnego uczniów ZSB oraz dążenie do nowych osiągnięć w dziedzinie edukacji i nauki.