WSB - NLU z nową technologią na Robo Challenge!

WSB - NLU z nową technologią na Robo Challenge!

9 września, w sercu firmy Wiśniowski, odbyło się wydarzenie, które przyciągnęło miłośników technologii i lotnictwa z całego kraju. Kolejna edycja Robo Challenge była prawdziwym świętem dla wszystkich, którzy marzą o niebie.

Dzień ten był pełen niesamowitych atrakcji. Uczestnicy mieli okazję eksperymentować z żyroskopem lotniczym, odkrywając tajemnice dronów i szybowców. Historia lotnictwa, opowiedziana przez ekspertów z Muzeum Lotnictwa, stała się źródłem inspiracji dla wielu. A dla tych, którzy marzą o tworzeniu, była okazja do budowania i kodowania za pomocą klocków Lego.

Nasza Uczelnia zaprezentowała najnowsze osiągnięcia w dziedzinie wirtualnej rzeczywistości i druku 3D. Okulary VR, które prezentowaliśmy, pozwoliły uczestnikom przenieść się w wirtualny świat. Można było poczuć się jak prawdziwy pilot lub rajdowiec! Dzięki temu, każda z osób mogła poczuć emocje związane z lotem lub jazdą, nie ruszając się z miejsca.

Nasza drukarka 3D przyciągnęła tłumy chętnych, którzy chcieli dowiedzieć się więcej o możliwościach druku przestrzennego. Demonstracje druku na żywo pozwoliły uczestnikom zobaczyć, jak w krótkim czasie można stworzyć trójwymiarowe modele. Niektórzy nawet upolowali druki 3D!🎯

Na zakończenie chcielibyśmy podziękować organizatorom za możliwość uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu. Do zobaczenia na kolejnych edycjach Robo Challenge! ✈️🚁🛩️.