WSB z technologicznym akcentem na Dniu Rodziny w Nowym Sączu!

W dniu 10 września, podczas Dnia Rodziny w Parku Strzeleckim, zaprezentowaliśmy swoje technologiczne innowacje, które przyciągnęły tłumy ciekawskich uczestników.

Nasze stoisko z okularami VR stało się jednym z głównych punktów programu. Dzięki nim, zarówno dzieci, jak i dorośli, mieli okazję przenieść się w wirtualny świat, doświadczając niesamowitych przygód i wrażeń. Wielu z nich po raz pierwszy miało okazję zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości, co wywołało wiele emocji i zachwytu.

Ale to nie wszystko!

Oprócz okularów VR, prezentowaliśmy również naszą nową drukarkę 3D. Uczestnicy mogli na żywo obserwować proces tworzenia różnych przedmiotów. Dla wielu było to fascynujące doświadczenie, obserwowanie jak z prostego filamentu powstaje trójwymiarowy obiekt. Najwytrwalsi młodzi uczestnicy otrzymali wykonane projekty 3D!

Wielu chętnych zgromadziło się wokół naszego stoiska, zadając pytania i wyrażając zainteresowanie naszymi technologiami. Było to dla nas nie tylko okazją do prezentacji naszych produktów, ale także do nawiązania wielu ciekawych rozmów i dyskusji na temat przyszłości technologii.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu i dziękujemy wszystkim uczestnikom za zainteresowanie!

Do zobaczenia na kolejnych edycjach Dnia Rodziny! 🚀🌐