Już w tę sobotę (27 stycznia) XIX Edycja International Cooking Day w WSB-NLU: Odkrywaj Smaki Świata i Pomagaj!

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować Was o nadchodzącej XIX edycji International Cooking Day organizowanej w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. To niezwykłe wydarzenie, zapewniające uczestnikom możliwość degustacji kulinarnych specjałów z dziesięciu różnych krajów. 🌎 Ale to nie wszystko – będzie to również szansa na wsparcie potrzebujących.

Wydarzenie rozpocznie się w nadchodzącą sobotę, tj. 27 stycznia 2024 roku, o godzinie 12:30.

Pomaganie przez Gotowanie

Tegoroczna edycja International Cooking Day ma szczytny cel – zbiórkę środków na rzecz 11-miesięcznej Wiktorii Wróbel z Nowego Sącza, która walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA) typu 0. Zbiórkę, prowadzoną od 30 marca 2023 do 3 kwietnia 2024, organizuje Fundacja Siepomaga.

Jak Możesz Pomóc?

Wystarczy przybyć na kampus WSB-NLU, skosztować wyjątkowych dań przygotowanych przez studentów i dokonać darowizny do specjalnie przygotowanych puszek przy stoiskach. To doskonała okazja, by nie tylko delektować się wyjątkowymi smakami, ale i wspierać dobrą sprawę. 🥰

Wydarzenie Otwarte dla Wszystkich!

International Cooking Day to świetna okazja do odkrywania nowych smaków, dzielenia się wrażeniami i wsparcia ważnej inicjatywy. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w tym kulinarnym święcie. ✨

Coś Więcej niż Tylko Gotowanie

To coroczne wydarzenie, organizowane przez studentów uczelni, nie tylko prezentuje kuchnie narodowe studentów zagranicznych i uczestników programu Erasmus+, ale jest również świetną okazją do integracji wszystkich studentów uczelni. W poprzednich latach mogliśmy spróbować dań z takich krajów jak Kazachstan, Indie, Nepal, Maroko, Tatarstan, Włochy, Hiszpania i wiele innych. W tym roku nie zabraknie również ekstra stoiska z pysznymi słodkościami od WIKUSIA TEAM.

Dodatkowe Atrakcje

W tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli okazję spróbować potraw z dziesięciu różnych krajów, w tym z Hiszpanii, Gruzji, Irlandii, Kazachstanu, Uzbekistanu, Ukrainy, Konga, Japonii, Brazylii oraz Tatarstanu. Wydarzenie wzbogacą również pokazy wirtualnej rzeczywistości VR 🕶️ oraz specjalne atrakcje dla uczestników Dziecięcego Uniwersytetu I-go Wieku WSB-NLU, gdzie studenci z zagranicy zaprezentują kulturę i tradycje swoich państw.

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie, które łączy w sobie pasję do gotowania 👩‍🍳👨‍🍳, międzynarodową integrację 🌍 i chęć niesienia pomocy 💖. Dołącz do nas, by razem odkrywać smaki świata i pomagać!