XV Forum Ekonomiczne Młodych Liderów - tym razem ONLINE

W imieniu Organizatorów serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w XV Forum Ekonomicznym Młodych Liderów, które ze względów bezpieczeństwa w związku z trwającą sytuacją epidemiologiczną odbędzie się w tym roku w formie ONLINE. Zapraszamy w dniach 8-10 września 2020 roku. Poniżej kilka słów od realizatorów Forum:

Tegoroczna sytuacja zmusiła nas do niecodziennych kroków, dzięki technologii możemy się dostosować i spotkać w wirtualnej rzeczywistości. Bądźcie z nami podczas tego wyjątkowego wydarzenia!
Co roku około 400 osób zbiera się na Forum, aby dyskutować między innymi o przyszłości Starego Kontynentu, możliwych rozwiązaniach problemów ekonomiczno-społecznych, wpływie młodych ludzi na rozwój państwa i społeczeństwa oraz nowych technologiach wspomagających rozwój biznesu. FEML jest niesamowitą okazją do spotkania z najbardziej charyzmatycznymi przywódcami, młodymi biznesmenami, aspirującymi politykami; pomaga także w zbudowaniu sieci kontaktów, która może być później przydatna w budowaniu własnych perspektyw.

Tegoroczny program Forum budujemy wokół tezy „ Solidarność młodego lidera – kompetencje jutra”.

W tym roku uczestnicy będą mieli niesamowitą okazję uczestniczyć w:
✔ Praktycznych Warsztatach
✔ Interesujących panelach dyskusyjnych i debatach
✔ Spotkaniach z przedstawicielami rządu, samorządu, biznesu i nauki
✔ Wirtualnych spacerch po największych firmach w Polsce
✔ Wieczorze międzykulturowym online ze wspólną grywalizacją
✔ Dowiedzieć się więcej o historii powstania NSZZ „Solidarność” a także świętować z nami jubileusz 40-lecia jej powstania.

Po więcej informacji na temat Forum zapraszamy na stronę internetową wydarzenia www.forum-leaders.eu oraz fanpage na www.facebook.com/young.leaders.forum. Rekrutacja zakończy się w najbliższym czasie, więc prosimy o niezwłoczną rejestrację. Nie przegap okazji, już dziś zarejestruj się na Forum i dołącz do największego wydarzenia skierowanego do młodych osób w tej części Europy!

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!