Zawodniczki K.S. Akademicki Evan nie próżnują! Intensywny weekend za nimi, a będzie tylko ciekawiej!

Weekend pełen wyzwań za nami 👍
Ostatnie weekend był intensywny dla przedstawicielki K.S. Akademicki Evan - Gabrieli Migdy. Zawodniczka reprezentująca klub miała okazję w piątkowy wieczór (13 maja) wziąć udział w wydarzeniu sportowym.

Dokładniej rzecz ujmując, stanęła w szranki podczas gali zawodowej grupy Babilon Promotion. 🥊 To pierwsze zderzenie Gabrieli z walką na takim poziomie. Wprawdzie walka odbyła się jeszcze na zasadach amatorskich, lecz nerwy, kamery, oprawa gali oraz to co najcenniejsze - doping kibiców, były w 100% prawdziwe i na najwyższym poziomie.

Pojedynek odbył się w kat. 52kg juniorek, gdzie przeciwniczką naszej Gabi była Dorota Wawszczy z Jaworzna. Jak zakończyła się walka? - Sędziowie ogłosili remis, który nie satysfakcjonuje żadnej ze stron. Jednocześnie składam głębokie ukłony w stronę przedstawicieli firmy Muszynianka, którzy umożliwili dziewczynom taki start - mówi Krzysztof Bulanda.

Z kolei w  niedzielę (15 maja) w Skawinie, podczas Grand Prix Małopolski w boksie nasza podopieczna skrzyżowała rękawice z kolejną reprezentantką kraju - Nikolą Maksymowicz z Wisły Kraków. Tym razem wynik starcia bardziej przypadł do gustu zespołowi. Werdykt sędziowski: 3-0 dla Migdy i spektakularna wygrana. 🏅

Co dalej w planach K.S. Akademicki Evan?  😉 Skupiamy się na dalszych walkach, treningach i wspieraniu wszystkich zawodniczek 💙 . A Gabrielę teraz czekają przygotowania do Mistrzostw Polski Juniorek w boksie i wrześniowych Mistrzostw Świata juniorek w kickboxingu. Liczymy na kolejne sukcesy klubu! 😄 😄

 

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!