Już niedługo powraca jedna z największych imprez biegowych w Polsce! 14. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju odbędzie się w dniach 8-10 września, a miasteczko biegowe po raz kolejny powstanie w Piwnicznej-Zdroju w Małopolsce. 🏃🏻‍♀️

🟦 Od początku istnienia Festiwalu Biegowego, wolontariusze są niezwykle ważną częścią zespołu. Osoby wspierające organizatorów znajdują się w samym centrum wydarzeń, mają bezpośredni kontakt z uczestnikami, osobistościami ze świata sportu, czy partnerami Festiwalu – są wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Program dla wolontariuszy obejmuje aż 10 sekcji tematycznych, zatem każdy ma okazję znaleźć coś dla siebie. Potrzebujemy wsparcia zarówno na trasach biegowych, jak i podczas ceremonii wręczania nagród.

To doskonała okazja, aby:

• Zdobyć doświadczenie organizacyjne,
  • Doskonalić umiejętności działania w grupie,
  • Wzbogacić swoje CV,
  • Zawrzeć nowe znajomości!

Ponadto studenci działający podczas Festiwalu mają możliwość zrealizowania praktyk studenckich. 🎓

Jeszcze się zastanawiasz? Wolontariat podczas Festiwalu to doskonała okazja, aby poczuć niesamowitą atmosferę biegowego święta.

Organizator - Festiwal Biegowy zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę organizacyjną oraz identyfikator. Wolontariusze otrzymują również imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wolontariacie/praktykach.

Zorganizuj z nami największą imprezę biegową w sezonie 2023 i przeżyj ciekawą przygodę! 🎉