Studia podyplomowe
z zakresu Informatyki:

Administrator sieci i systemów operacyjnych

Poziom:

Studia podyplomowe

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów:

5 950 zł


W ofercie naszej uczelni znajdziesz szereg wyjątkowo ciekawych, ale i praktycznych, przyszłościowych kierunków.

Znajdziesz tu między innymi bijący już od kilku lat rekordy popularności kierunek, jakim jest informatyka, jak również interesujące studia podyplomowe, pozwalające na dodatkowe pogłębienie wiedzy z tegoż zakresu. Doskonałym tego przykładem jest kierunek administrator sieci i systemów operacyjnych kompleksowo przygotowujący do wykonywania niezwykle potrzebnego dziś zawodu. W trakcie studiów będziesz mieć możliwość zyskania wiedzy teoretycznej, jak i nabycia praktycznych umiejętności, dzięki wykwalifikowanej kadrze, ale i nowoczesnemu zapleczu. Sprawdź szczegółowy plan kierunku i wybierz już dziś!

Dla kogo studia dotyczące sieci i systemów operacyjnych będą dobrym kierunkiem?

Administrator sieci i systemów operacyjnych to studia podyplomowe, które stworzone zostały przede wszystkim z myślą o absolwentach kierunków informatycznych. Studia te mogą wybrać również osoby posiadające tytuł magistra, inżyniera lub licencjata na innych kierunkach, które pragną poszerzyć czy usystematyzować swoją wiedzę lub zmienić branżę i kierunek swojej ścieżki zawodowej. Studia na kierunku Administrator sieci i systemów operacyjnych przeznaczone są zarówno dla osób już pracujących, jak i osób, które swoją zawodową przyszłość wiążą z sektorem IT lub działami IT w innych branżach.

Program studiów podyplomowych Grafika komputerowa

Program studiów podyplomowych Administrator sieci i systemów operacyjnych

Program studiów jest w przygotowaniu.

  • Dostępny będzie od 15 czerwca 2023 r.

Jakie kompetencje uzyskują absolwenci w zakresie studiów Administrator sieci i systemów operacyjnych?

Absolwenci kierunku Administrator sieci i systemów operacyjnych mają możliwość uzyskania szerokiego zakresu kompetencji, jak i ugruntowanej, przydatnej wiedzy, niezbędnej do późniejszego objęcia stanowisk związanych z administracją sieci. Słuchacze którzy ukończą kierunek doskonale radzić sobie będą z obsługą i przydzielaniem odpowiednich uprawnień w sieci, jak i z integracją oraz budowaniem systemów operacyjnych. Będą umieć efektywnie współpracować z innymi pracownikami, zajmującymi się bezpieczeństwem informacji, jak i zarządzaniem siecią i danymi.

87% naszych Absolwentów
znajduje pracę w zawodzie

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Administrator sieci i systemów operacyjnych?

Administrator sieci i systemów operacyjnych to studia niestacjonarne, które są w pełni interaktywne i prowadzone przez internet. Czas ich trwania:

  • 2 semestry

Koszt studiów podyplomowych Administrator sieci i systemów operacyjnych

Czesne za cały tok studiów wynosi 5950 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 595 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ
Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Informatyka.

Sprawdź naszą ofertę studiów I stopnia inżynierskich z zakresu Informatyka.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.