Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

Studia podyplomowe
z zakresu Zarządzania:

Master of Business Administration - Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi

Master of Business Administration - Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi
Kierunek:

Zarządzanie, MBA

Poziom:

Studia podyplomowe

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów
studia RealTime Online

8 900,00 zł

Studia podyplomowe online realizowane są w 100% zdalnie

Umiejętne pozyskiwanie nowych pracowników często jest kluczem do udanego prowadzenia biznesu.

Umiejętne pozyskiwanie nowych pracowników często jest kluczem do udanego prowadzenia biznesu.

Dziś coraz częściej na rynku pracy poszukuje się wykwalifikowanych specjalistów HR, którzy zapewnią zarówno efektywną rekrutację nowych pracowników, jak i dbałość o już zatrudnionych. Chcesz rozwijać się w tym zakresie? Postaw na studia podyplomowe Master of Business Administration - Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi.

Po ukończeniu studiów podyplomowych MBA Absolwent nabywa niezbędne kwalifikacje do zajmowania wysokich stanowisk menedżerskich i nadzorczych (członkowie zarządu i rad nadzorczych) oraz kierowników średniego i wysokiego szczebla różnych przedsiębiorstw.

Studia podyplomowe MBA odpowiadają wymogom art. 19, ust. 1., pkt 1), lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi - dla kogo to odpowiedni kierunek?

Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi - dla kogo to odpowiedni kierunek?

Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi to doskonały kierunek dla osób, które pragną zyskać dodatkową wiedzę w zakresie HR w organizacjach. Z ukończonymi studiami podyplomowymi masz szansę zyskać przewagę na rynku pracy, zwłaszcza w zakresie zarządzania sprawami kadrowymi. Stań się również atrakcyjnym pracownikiem, o którego będą bić się przedsiębiorstwa. W końcu dzisiaj w biznesie tak samo ważna jak klienci jest wyspecjalizowana kadra.

Co warto wiedzieć o studiach podyplomowych Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi?

Co zyskasz, dzięki studiom podyplomowym Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi? MBA z ukierunkowaniem na zarządzanie zasobami ludzkimi daje wyjątkową możliwość wchodzenia po szczeblach kariery w dziedzinie HR lub ogólnie zdobycia wiedzy jako przedsiębiorca.

Ukończenie studiów podyplomowych MBA spełnia wymogi dotyczące kandydatów na członka organu nadzorczego określone w art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy o z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi

Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi to zakres studiów, podczas którego skoncentrujesz się przede wszystkim na zdobyciu wiedzy i umiejętności dotyczącej zarządzania zasobami ludzkimi. Dowiesz się, w jaki sposób skutecznie poszukiwać nowe talenty, jakich technik podczas rekrutacji używać, a także, na co zwracać uwagę podczas budowania wysokiej klasy zespołu.

Na zakończenie studiów podyplomowych w Nowym Sączu zorganizowany zostanie fakultatywny Networking (nocleg, kolacja i śniadanie).
 

Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.  

Jakie kompetencje zyskują absolwenci kierunku Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi?

Jakie kompetencje zyskują absolwenci kierunku Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi?

Dzięki studiom podyplomowym Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi zyskasz nowe umiejętności, które z powodzeniem możesz wykorzystać w pracy zawodowej. Jako Absolwent WSB-NLU poszerzysz swoje kompetencje oraz możliwości. Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi to zakres, który zapewnia wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, tym samym otwierając Ci drogę do kariery, m.in. jako:

  • specjalista ds. zatrudnienia,
  • menadżer ds. zasobów ludzkich,
  • dyrektor zespołów,
  • specjalista HR,
  • członek organów nadzorczych organizacji państwowych.

Dodatkowo dzięki studiom Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi możesz poszerzyć zakres swojego zainteresowania zawodowego. Tym samym otwierasz sobie ścieżkę do pracy m.in. w zakresie międzynarodowego pozyskiwania pracowników, outplacementu, naboru nowych talentów czy zarządzania planami dla pracowników.

LanguageCert LTE

LanguageCert LTE to międzynarodowy egzamin językowy zakończony otrzymaniem Certyfikatu ze wskazaniem jednego z sześciu poziomów Rady Europy, CEFR, A1, A2, B1, B2, C1 oraz C2. Dowiedz się więcej

GOOGLE CLOUD

Podejmując u nas studia masz możliwość uzyskania certyfikatu poprzez program Google Cloud.

Dowiedz się więcej 

60% naszych absolwentów studiów MBA
zasiada w radach nadzorczych

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

RealTime Online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi?

Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi to studia podyplomowe, których czas trwania na WSB-NLU wynosi dwa semestry.

Koszt studiów podyplomowych Master of Business Administration - Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi

Czesne za cały tok studiów wynosi 8 900 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 890 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ

Chcesz wiedzieć więcej o tym kierunku studiów?

Wyślij do nas wiadomość online!

Przesuń w prawo aby wysłać

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Zarządzania.

Sprawdź naszą ofertę studiów I i II stopnia z zakresu Zarządzania.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.

Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.