Studia podyplomowe - Neuropsychologia


Chcesz rozwijać swoją wiedzę? Zyskać nowe kwalifikacje w pracy psychologa? Postaw na studia podyplomowe w zakresie Neuropsychologii. To ogromna szansa dla wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się więcej, m.in. o metodach badania mózgu, neurobiologii czy neuroanatomii. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na studia podyplomowe na WSB-NLU w Nowym Sączu!

 Czesne za cały tok studiów wynosi 5 500 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 550 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Informujemy, że Rekrutacja LATO22 trwa do 15 stycznia 2022, lub do wyczerpania limitu wolnych miejsc.

 Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia proszone są o kontakt z Działem Rektutacji i Marketingu:

18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 102 – Hanna Hrechyshkina

18 44 99 103 – Natalia Gut

Studia podyplomowe Neruopsychologia

Dla kogo kierunek Neuropsychologia będzie dobrym wyborem?


Studia podyplomowe na kierunku Neuropsychologia są skierowane do osób, które gotowe do rozwoju w tej dziedzinie. Szczególnie polecane są psychologom, którzy posiadają już doświadczenie zawodowe lub ukończyli studia magisterskie w tym zakresie.

Neuropsychologia jest doskonałym wyborem dla osób, które zajmują się m.in. problematyką kliniczną, lub świadczą usługi w zakresie pomocy psychologicznej. To także ogromna szansa dla tych, którzy dopiero chcą uzyskiwać wiedzę w zakresie neuropsychologii. Studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu gwarantują niezbędne przygotowanie do podjęcia pracy w zakresie neuropsychologii.

Neruopsychologia studia

Program studiów podyplomowych Neuropsychologia


Głównym celem studiów podyplomowych na kierunku Neuropsychologia jest rozwój kompetencji psychologicznych w zakresie, m.in. czynności diagnostyczno-terapeutycznych. Ukończenie studiów pozwala na pracę z dziećmi, młodzieżą, a także osobami dorosłymi z dysfunkcjami.

Neuropsychologia w formie studiów podyplomowych pozwala poznać różne podejścia do terapii neuropsychologicznej, dowiedzieć się więcej o nowoczesnych metodach badawczych i technikach obrazowania mózgu. Kierunek jest doskonałym wyborem dla osób, które interesują się zachowaniami z perspektywy poznawczo-neuropsychologicznej.

Gdzie odbywają się zajęcia podyplomowe na kierunku Neuropsychologia?


Wszystkie zajęcia w ramach studiów podyplomowych na WSB-NLU odbywają się w pełni online. Prowadzone są w formule RealTime Online, w czasie rzeczywistym. Są interaktywne i prowadzone na podstawie systemu Cloud Academy™ (CloudA™).

Unikalny system CloudA™, który jest dedykowany WSB-NLU pozwala m.in. na multitransmisję zajęć, a także na zdalne zarządzanie swoim tokiem studiów. Dzięki interaktywności platformy możesz bez trudu korzystać z zajęć niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe?

Rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Neuropsychologia w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University odbywa się w 100% online. Aby wziąć udział w rekrutacji, należy wypełnić podanie elektroniczne, które jest dostępne na stronie naszej uczelni. Warto pamiętać, że liczba miejsc na studiach podyplomowych jest ograniczona i decyduje kolejność złożenia podań!

DOŁĄCZ DO NAS

Studia Neuropsychologia

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych?


Ukończenie studiów podyplomowych z Neuropsychologii w WSB-NLU pozwala zyskać wiedzę oraz praktyczne umiejętności, bardzo przydatne w pracy zawodowej. Poznane podczas toku studiów tematy i zagadnienia związane są m.in. z neuroanatomią funkcjonalną, diagnostyką czy metodami badawczymi.

Studia podyplomowe z Neuropsychologii wyposażają słuchaczy w umiejętność stawiania diagnozy neuropsychologicznej, jak również przygotowują do praktycznego zastosowania metod terapeutycznych. Uczestnicy studiów po ich zakończeniu zyskują wiedzę oraz umiejętności również z zakresu podstaw psychosomatyki. Dzięki studiom podyplomowych w WSB-NLU masz szansę zyskać pracę w otoczeniu, o którym marzysz! Będziesz w pełni świadom swojego etycznego wymiary pracy.

Po studiach podyplomowych z Neuropsychologii zyskujesz perspektywy zatrudnienia zarówno w publicznych, jak i niepublicznych ośrodkach ochrony zdrowia, placówkach edukacyjnych, poradniach pedagogiczno-psychologicznych czy fundacjach i stowarzyszeniach non-profit.

Dyplom

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ

Studia podyplomowe na kierunku Neuropsychologia
Stopka