Wydarzenie Potęga Informatyki

Potęga Informatyki
Największy projekt studentów WSB-NLU

Największy projekt studentów WSB-NLU

Poczuj potęgę z WSB-NLU!

Potęga Informatyki to niezwykłe widowisko, przeznaczone jest nie tylko dla osób zafascynowanych informatyką ale też dla wszytskich pasjonatów widowisk multimedialnych, koncertów oraz ludzi fascynujących się wszelkimi nowinkami technologicznymi.To wydarzenie, które nie może przegapić żaden miłośnik IT! Jeśli świat komputerów, wirtualnej rzeczywistości, animacji czy robotów to coś, co naprawdę kochasz, poznaj to niezwykłe widowisko wyprodukowane i realizowane w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu.

Event, który zawsze budzi zachwyt

Event, który zawsze budzi zachwyt

Potęga Informatyki to niezwykłe widowisko, którego głównym celem jest popularyzacja nauk ścisłych oraz nowych technologii wśród młodzieży. Wymyślone i organizowane przez prawie dekadę przez stydentów Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Uczelnia od wielu lat kształci prawdziwych pasjonatów informatyki, którzy z powodzeniem realizują rozbudowane projekty komercyjne, chętnie uczestniczą w zajęciach praktycznych i zdobywają specjalności, które pozwalają im na rozwój dziedziny IT.

Rzeczywistość, która rozszerza się na naszych oczach

Rzeczywistość, która rozszerza się na naszych oczach

Co wyróżnia Potęgę Informatyki od innych eventów?

Wykłady, spotkania z wyjątkowymi ludźmi, możliwość poznania najnowocześniejszych technologii – tak wiele daje właśnie ten event. Ale Potęga Informatyki to przede wszystkim ciekawe i realizowane z wielkim rozmachem widowisko multimedialne, które gwarantuje wielkie emocje związane z technologią Augmented Reality - laserów, animacji oraz wszelkich innych efektów świetlnych.

Podczas Potęgi Informatyki, zarówno uczestnicy jak i sami prelegenci odkrywają możliwości najnowocześniejszych narzędzi informatycznych. Dzięki temu eventowi, studenci WSB-NLU dają się często poznać jako wielcy magowie wirtualnej rzeczywistości a także mówcy motywacyjni zarażający widzów pasją do zgłębiania świata nauki. Celem wszystkich dotychczasowych eventów IT organizowanych przez WSB-NLU jest zachęcenie do większego zgłębiania tak niezwykłej dziedziny jaką jest Informatyka.

Jej poznanie daje ogromne szanse rozwoju, a Potęga Informatyki jako nowoczesne wydarzenie multimedialne ma na celu wyrównywanie społecznych szans, redukcję ubóstwa informatycznego w Polsce oraz edukację szczególnie uzdolnionej młodzieży.

Potęga Informatyki i sukces każdej edycji

Potęga Informatyki i sukces każdej edycji

Potęga Informatyki to wydarzenie, które odbywa się corocznie na WSB-NLU od 2011 roku. Każde ze spotkań odniosło ogromny sukces, a liczba uczestników systematycznie rosła z roku na rok. Pierwsze spotkanie zgromadziło 1 000 uczestników, druga edycja to ponad 1 300, natomiast Potęga Informatyki III zgromadziła już 1 500 uczestników i w kolejnych (w czwartej i piątej edycji) było ich już 1 600. Wszystkie następne edycje PI gromadziły już zawsze ponad 2 000 uczestników. Co przyniesie przyszłość? W świecie informatyki nic nie jest w pełni wiadome, ale liczymy, że również kolejne spotkania z tej serii zgromadzą wielu fanów IT.

Tym bardziej, że to doskonała okazja, by na własnej skórze poczuć Potęgę Informatyki!