Studia podyplomowe - Rachunkowość i podatki

Rachunkowość i podatki to studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University, które prowadzone są zgodnie z międzynarodowymi standardami. W trakcie nauki, nauki studenci zdobywają wiedzę z zakresu podatków, sprawozdań finansowych, analizy finansowej i wiele więcej.

Studia podyplomowe Rachunkowość i podatki to nie tylko zajęcia teoretyczne, ale przede wszystkim wiedza praktyczna, przekazywana w przyjazny sposób. Dzięki temu słuchacze kierunku zdobywają umiejętności, które pozwolą im stać się specjalistami w biurach rachunkowych i różnych firmach.

Studia przeznaczone dla pracowników służb finansowo-księgowych zatrudnionych na różnych stanowiskach we współczesnych przedsiębiorstwach oraz jednostkach sektora finansów publicznych, a także dla kandydatów do pracy w tych służbach, jak również Absolwentów wyższych uczelni pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rachunkowości.

Czesne za cały tok studiów wynosi 3 200 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 320 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

W związku z dużym zainteresowaniem ofertą edukacyjną 2021/2022, Dziekan Uczelni postanowił przedłużyć proces rekrutacji do dnia 05/08/2021 r. Informację o limitach wolnych miejsc i szczegółach rekrutacji uzyskają Państwo pod numerem:

•18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 103 – Natalia Gut

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Rachunkowość i podatki - dla kogo to dobry kierunek studiów podyplomowych?

Podatki i rachunkowość to kierunek, który przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych rachunkowością finansową i zarządczą, analizą finansową i nie tylko. Studia są przeznaczone dla pracowników służb finansowo-księgowych zatrudnionych na różnych stanowiskach. Mogą być podjęte również przez osoby, które dopiero planują swoją ścieżkę zawodową w kierunku rachunkowości i podatków.

Celem studiów jest przekazanie interesującej i przydatnej wiedzy z zakresu podatków i rachunkowości, która przyda się w codziennej pracy naszych absolwentów. Niezależnie od tego, czy już jesteś praktykiem rachunkowości, pracownikiem działu księgowości lub biura rachunkowego – poszerz swoją wiedzę.

Co musisz wiedzieć o studiach podyplomowych Rachunkowość i podatki?

Wierzymy, że teoria to nie wszystko, a kluczem do sukcesu naszych studentów jest zyskanie umiejętności praktycznych. Dlatego podczas studiów podyplomowych Rachunkowość i podatki nauczysz się wszystkiego, co zgodne z międzynarodowymi standardami rachunkowości.

Program studiów podyplomowych Rachunkowość i podatki

Studia podyplomowe z zakresu Rachunkowości i podatków, prowadzone są w ramach międzynarodowych standardów rachunkowości. W związku z tym przygotowaliśmy atrakcyjny tok nauczania, w skład którego wchodzą m.in. przedmioty jak:

• Analiza ekonomiczno-finansowa,
  • Rachunkowość finansowa,
  • Rachunkowość podatkowa,
  • Rachunkowość zarządcza,
  • Audyt i kontrola wewnętrzna,
  • Narzędzia informatyczne w rachunkowości,
  • Wycena aktywów i pasywów oraz ich prezentacja w bilansie,
  • Zastosowanie arkuszy kalkulacyjnych.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Studia podyplomowe Rachunkowość i podatki prowadzone są na zasadzie RealTime Online, przy zastosowaniu systemu Cloud Academy. Co to takiego? To nowoczesny system zarządzania uczelnią, który został w całości stworzony przez Centrum Badań i Programowania WSB-NLU. Za pomocą CloudA studenci mogą komfortowo zarządzać tokiem studiów, odbywać wielopłaszczyznową komunikację z wykładowcami, administracją oraz innymi studentami.

To jednak nie wszystko – dzięki multitransmisji, studenci mogą brać udział w zajęciach niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się znajdują. Daje możliwość studentom studiów niestacjonarnych na ich 100% odbycie przez internet. Zarówno wykłady, ćwiczenia, jak i zaliczenie ma miejsce za pomocą systemu CloudA.

Jak długo trwają studia podyplomowe Rachunkowość i podatki?

Interaktywne studia podyplmowe z Rachunkowości i podatków to kierunek, którego czas trwania wynosi 2 semestry.

Jak wygląda proces rekrutacyjny w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University?

Liczba miejsc na studia podyplomowe jest ograniczona a przyjecie odbywa się na zasadzie kolejności złożenia podania. Zapisy odbywają się za pomocą specjalnie przygotowanego podania w formie elektronicznej. Jednocześnie możemy zagwarantować uruchomienie kierunku Rachunkowość i podatki, niezależnie od liczby studentów na roku.

DOŁĄCZ DO NAS

Jakie kompetencje zyskują absolwenci studiów w zakresie Rachunkowość i podatki?

Jeśli szukasz nowych wyzwań lub chcesz wspomóc swoją kadrę kierowniczą – studia podyplomowe będą strzałem w 10. Studia w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University pomagają podejmować trafne decyzje za zakresu tworzenia sprawozdań finansowych, rachunkowości finansowej i zarządczej.

Po ukończeniu studiów możesz zatrudnić się m.in. na stanowiskach związanych z księgowością, rachunkowością i finansami. Pozwalają na prowadzenie biur rachunkowych, zajęcie stanowisk w działach finansowo-księgowych i kadrowych.

DYPLOM

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ