Studia podyplomowe - Rachunkowość i podatki

Rachunkowość i podatki to studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University, które prowadzone są zgodnie z międzynarodowymi standardami. W trakcie nauki, nauki studenci zdobywają wiedzę z zakresu podatków, sprawozdań finansowych, analizy finansowej i wiele więcej.

Studia podyplomowe Rachunkowość i podatki to nie tylko zajęcia teoretyczne, ale przede wszystkim wiedza praktyczna, przekazywana w przyjazny sposób. Dzięki temu słuchacze kierunku zdobywają umiejętności, które pozwolą im stać się specjalistami w biurach rachunkowych i różnych firmach.

Studia przeznaczone dla pracowników służb finansowo-księgowych zatrudnionych na różnych stanowiskach we współczesnych przedsiębiorstwach oraz jednostkach sektora finansów publicznych, a także dla kandydatów do pracy w tych służbach, jak również Absolwentów wyższych uczelni pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rachunkowości.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

Interaktywne studia przez Internet

Czesne za studia: 2 900 zł.

Rachunkowość i podatki - dla kogo to dobry kierunek studiów podyplomowych?

Podatki i rachunkowość to kierunek, który przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych rachunkowością finansową i zarządczą, analizą finansową i nie tylko. Studia są przeznaczone dla pracowników służb finansowo-księgowych zatrudnionych na różnych stanowiskach. Mogą być podjęte również przez osoby, które dopiero planują swoją ścieżkę zawodową w kierunku rachunkowości i podatków.

Celem studiów jest przekazanie interesującej i przydatnej wiedzy z zakresu podatków i rachunkowości, która przyda się w codziennej pracy naszych absolwentów. Niezależnie od tego, czy już jesteś praktykiem rachunkowości, pracownikiem działu księgowości lub biura rachunkowego – poszerz swoją wiedzę.

Co musisz wiedzieć o studiach podyplomowych Rachunkowość i podatki?

Wierzymy, że teoria to nie wszystko, a kluczem do sukcesu naszych studentów jest zyskanie umiejętności praktycznych. Dlatego podczas studiów podyplomowych Rachunkowość i podatki nauczysz się wszystkiego, co zgodne z międzynarodowymi standardami rachunkowości.

Program studiów podyplomowych Rachunkowość i podatki

Studia podyplomowe z zakresu Rachunkowości i podatków, prowadzone są w ramach międzynarodowych standardów rachunkowości. W związku z tym przygotowaliśmy atrakcyjny tok nauczania, w skład którego wchodzą m.in. przedmioty jak:

• Analiza ekonomiczno-finansowa,
  • Rachunkowość finansowa,
  • Rachunkowość podatkowa,
  • Rachunkowość zarządcza,
  • Audyt i kontrola wewnętrzna,
  • Narzędzia informatyczne w rachunkowości,
  • Wycena aktywów i pasywów oraz ich prezentacja w bilansie,
  • Zastosowanie arkuszy kalkulacyjnych.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Studia podyplomowe Rachunkowość i podatki prowadzone są na zasadzie RealTime Online, przy zastosowaniu systemu Cloud Academy. Co to takiego? To nowoczesny system zarządzania uczelnią, który został w całości stworzony przez Centrum Badań i Programowania WSB-NLU. Za pomocą CloudA studenci mogą komfortowo zarządzać tokiem studiów, odbywać wielopłaszczyznową komunikację z wykładowcami, administracją oraz innymi studentami.

To jednak nie wszystko – dzięki multitransmisji, studenci mogą brać udział w zajęciach niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się znajdują. Daje możliwość studentom studiów niestacjonarnych na ich 100% odbycie przez internet. Zarówno wykłady, ćwiczenia, jak i zaliczenie ma miejsce za pomocą systemu CloudA.

Jak długo trwają studia podyplomowe Rachunkowość i podatki?

Interaktywne studia podyplmowe z Rachunkowości i podatków to kierunek, którego czas trwania wynosi 2 semestry.

Ile kosztują studia podyplomowe?

Koszt kierunku Rachunkowość i podatki w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University to 2 900 zł. Możesz skorzystać z opcji rozłożenia opłaty za studia na 10 rat po 290 zł każda. Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe?

Jak wygląda proces rekrutacyjny w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University?

Przyjęcie na studia podyplomowe odbywa się na zasadzie kolejności składania podań. Liczba miejsc jest ograniczona, zaś opłata rekrutacyjna wynosi 85 zł. Zapisy odbywają się za pomocą specjalnie przygotowanego podania w formie elektronicznej. Jednocześnie możemy zagwarantować uruchomienie kierunku Rachunkowość i podatki, niezależnie od liczby studentów na roku.

Jakie kompetencje zyskują absolwenci studiów w zakresie Rachunkowość i podatki?

Jeśli szukasz nowych wyzwań lub chcesz wspomóc swoją kadrę kierowniczą – studia podyplomowe będą strzałem w 10. Studia w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University pomagają podejmować trafne decyzje za zakresu tworzenia sprawozdań finansowych, rachunkowości finansowej i zarządczej.

Po ukończeniu studiów możesz zatrudnić się m.in. na stanowiskach związanych z księgowością, rachunkowością i finansami. Pozwalają na prowadzenie biur rachunkowych, zajęcie stanowisk w działach finansowo-księgowych i kadrowych.