Studia podyplomowe - Uzależnienia behawioralne


Współczesnie wiele osób boryka się z uzależnieniami - zarówno behawioralnymi, jak i od substancji zewnętrznych. Jak sobie z tym radzić? Jeśli chcesz zyskać wiedzę niezbędną do pomocy osobom cierpiącym na tego typu uzależnienia, dołącz do studentów WSB-NLU. Wybierz studia podyplomowe na kierunku Uzależnienia behawioralne, by móc pomagać innym, służyć im wsparciem oraz praktycznymi umiejętnościami.

Ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Uzależnienia behawioralne pozwala w podejmowaniu profilaktyki uzależnień, na działania interwencyjne oraz tworzenie programów profilaktycznych. To świetna okazja, by podnieść swoje kompetencje w zakresie pracy psychologa, pedagoga czy pracownika organizacji pozarządzowych.

 Czesne za cały tok studiów wynosi 3 200 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 320 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Informujemy, że Rekrutacja LATO22 trwa do 15 stycznia 2022, lub do wyczerpania limitu wolnych miejsc.

 Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia proszone są o kontakt z Działem Rektutacji i Marketingu:

18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 102 – Hanna Hrechyshkina

18 44 99 103 – Natalia Gut

Studia podyplmowe - Uzależnienia behawioralne

Dla kogo kierunek Uzależnienia behawioralne będzie odpowiednim wyborem?


Uzależnienia behawioralne to kierunek studiów podyplomowych, który skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych wspieraniem osób borykających się z uzależnieniami. To też możliwość zwiększenia swoich kompetencji, poznania nowych metod terapii uzależnień behawioralnych oraz znacznie więcej.

Studia podyplomowe Uzależnienia behawioralne to program stworzony z myślą głównie o absolwentach psychologii, pedagogiki i psychiatrii. Przeznaczony jest także dla osób pracujących w systemie pomocy społecznej, służbie zdrowia czy innych strukturach państwowych.

Jeśli chcesz pracować z osobami lub rodzinami dotkniętymi problemem Uzależnień behawioralnych rozważ studia podyplomowe na WSB-NLU!

Uzależnienia behawioralne studia podyplmowe

Program studiów podyplomowych Uzależnienia behawioralne


Uzależnienia behawioralne to studia podyplomowe, których program zajęć został dopasowany do potrzeb dzisiejszego świata. To szansa dla tych, którzy chcą być przygotowani do pracy z pacjentami oraz osobami cierpiącymi na uzależnienia behawioralne. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów w tej dziedzinie, a także psychologów i pedagogów.

W trakcie toku studiów Uzależnienia behawioralne dowiesz się na temat charakterystyki tego zjawiska. Poznasz, co wpływa na uzależnienia, jak pracować z rodziną w kontekście profilaktyki oraz leczenia osoby, która jest uzależniona behawioralnie. Nasi studenci dowiadują się na temat metod terapii uzależnień behawioralnych, tworzenia programów profilaktycznych czy sposób na podejmowanie działań interwencyjnych.

Gdzie odbywają się zajęcia podyplomowe na kierunku Uzależnienia behawioralne?


Wszystkie zajęcia w ramach studiów podyplomowych Uzależnienia behawioralne na WSB-NLU odbywają się na podstawie formuły RealTime Online. Oznacza to, że nasze wykłady oraz ćwiczenia odbywają się w czasie rzeczywistym i umożliwiają pełną interakcję na linii wykładowca-student. W przeciwieństwie do wielu innych studiów podyplomowych o charakterze zdalnym nie otrzymujesz nagranych wykładów - na żywo uczestniczysz z nich z dowolnego miejsca na Ziemi. Innowacyjna metoda nauczania WSB-NLU to sposób, byś mógł studiować z dowolnego miejsca. Na potrzeby naszej uczelni zaprojektowano innowacyjną platformę Cloud Academy™ (CloudA™), która pozwala m.in. na multitransmisję zajęć. Dodatkowo system CloudA™ gwarantuje naszym studentom możliwość w pełni zdalnego zarządzania swoim tokiem studiów, korzystanie z e-Dziekanatu oraz szeregu innych udogodnień.

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Uzależnienia behawioralne?

Rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Uzależnienia behawioralne na Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University odbywa się w online, za pośrednictwem naszej strony internetowej. Aby przystąpić do procesu rekrutacji, należy wypełnić podanie elektroniczne, które jest dostępne na stronie naszej uczelni. Warto pamiętać, że liczba miejsc na studiach podyplomowych jest ograniczona i decyduje kolejność złożenia podań!

DOŁĄCZ DO NAS

Studia Uzależnienia behawioralne

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Uzależnienia behawioralne?


Co zyskują osoby, które wybrały się na studia podyplomowe na kierunku Uzależnienia behawioralne? Przede wszystkim wysokie kwalifikacje, m.in. w zakresie umiejętności, które są niezbędne przy efektywnej realizacji programów profilaktycznych. Pozwalają na pracę z osobami narażonymi na uzależnienia.

Dyplom

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ

Uzależnienia behawioralne studia
Stopka