Dr Dariusz Woźniak prof. WSB – NLU nagrodzony!

Podczas forum goście z różnych dziedzin dyskutowali na temat roli menedżerów w świecie zmienionym przez pandemię i rozwijającą się technologię. Wskazywano na istotność umiejętności komunikacji, różnorodności zespołów, jak również na nowe kompetencje wymagane od menedżerów 21. wieku. Forum było również okazją do wręczenia nagród w konkursie Menedżer Roku Małopolski. Laureaci zostali nagrodzeni za skuteczne zarządzanie firmą, osiąganie dobrych wyników ekonomicznych, a także za wrażliwość na potrzeby społeczne, wspieranie lokalnych inicjatyw oraz promowanie zrównoważonego rozwoju.

Tytuł Menedżera Roku 2022 Małopolski w kategorii mikro i małe przedsiębiorstwa otrzymał:

Mgr inż.. Janusz Szajta, prezes Zarządu – dyrektor Wytwórni Sprzętu Elektroenergetycznego AKTYWIZACJA Spółdzielnia Pracy

- Damian Jarosz, prezes Zarządu TST Group Polska

- Julia Bogdanowicz, dyrektor zarządzająca Grupy Westa Investments S.A.

Tytuł Menedżera Roku 2022 Małopolski  w kategorii średnie przedsiębiorstwa otrzymał:

Łukasz Słoniowski, wiceprezes Krakowskiego Parku Technologicznego Sp. z o. o.

a wyróżnieni zostali:

- dr Kazimierz Koprowski, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki wodnej w Krakowie

- dr Dariusz Woźniak, rektor Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu

Tytuł Menedżera Roku 2022 Małopolski w kategorii duże przedsiębiorstwa otrzymał:

Radosław Włoszek, prezes Zarządu Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków - Balice sp. z o. o.

a wyróżnieni zostali:

- dr hab. inż. Paweł Pichniarczyk, dyrektor Instytutu Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych

- Ryszard Florek, prezes Zarządu FAKRO

- Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO

XIX edycja Forum Małopolskich Przedsiębiorców stanowiła nie tylko platformę do dyskusji, ale również miejsce do dzielenia się pomysłami i doświadczeniami, wspierając jednocześnie rozwój gospodarczy regionu. Podczas wydarzenia, odbyła się debata pod nazwą „Czas zawodowców”, w której udział wziął nasz Prodziekan, dr Michał Mółka. Wydarzenie to, jak zawsze, wpisuje się w kalendarz istotnych spotkań biznesowych w Polsce, integrując działaczy wszystkich znaczących organizacji gospodarczych.