E-Anatomy - interaktywny atlas anatomii człowieka

E-Anatomy - interaktywny atlas anatomii człowieka

E-Anatomy to doskonałe narzędzie, które zapewni studentom dostęp do szczegółowych rzutów anatomicznych pochodzących z różnych badań obrazowych. W bazie znajduje się ponad 8 900 struktur anatomicznych i ponad 870 000 przetłumaczonych terminów medycznych, co sprawia, że jest to bogate źródło wiedzy. Atlas zawiera badania tomografii komputerowej (TK), rezonansu magnetycznego (RM), rentgenowskie (RTG) oraz schematy anatomiczne i badania medycyny nuklearnej.

Co więcej, E-Anatomy jest dostępny w aż 12 językach, co ułatwia korzystanie z niego studentom z różnych krajów i narodowości.

Jak korzystać z E-Anatomy?

Możesz korzystać z bazy z komputerów znajdujących się w sieci uczelni.
Masz również możliwość dostępu zdalnego poprzez wirtualne laboratorium, korzystając z tego linku: www.imaios.com.
Jeśli wolisz korzystać z atlasu na urządzeniach mobilnych, możesz to zrobić, zakładając bezpłatne konto na platformie IMAIOS, z dostępem do sieci uczelni lub poprzez vlab. Następnie pobierz darmową aplikację e-Anatomy na swoje urządzenie mobilne i połącz ją ze swoim kontem. Dzięki temu uzyskasz dostęp do bazy w trybie offline na okres 2 tygodni, co pozwoli Ci korzystać z E-Anatomy nawet bez dostępu do internetu.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z tego nowego narzędzia edukacyjnego. E-Anatomy na pewno ułatwi i wzbogaci proces nauki anatomii człowieka.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie w zakładce Biblioteka w wykazie baz - Bazy online.