Inwazja Inspiracji w WSB-NLU

Zapraszamy na „INWAZJĘ INSPIRACJI” - pierwsze tego typu wydarzenie w WSB-NLU, które odbędzie się w dniu 15.06.2018 r. w godzinach od 12:00 do 15:00

 

W trakcie wydarzenia wyjątkowi goście!

 

- Kajetan Kajetanowicz - trzykrotny Mistrz Europy w Rajdach Samochodowych.

 

- Piotr Żyła i Jakub Wolny - polscy skoczkowie narciarscy

 

oraz

 

- Finalista ogólnopolskiego konkursu Geniusz IT – Jakub Klementewicz.

 

PONADTO SUPER ATRAKCJE! Muzyka na żywo, symulatory dachowania i hamowania oraz autografy od sportowców.

 

Program wydarzenia:

 

Blok I - Inspirujący warsztat/spotkanie z dziedziny IT tematyka - gry komputerowe, wystąpienie Krzysztofa Zięby z firmy iFun4all pn. "Serial Cleaner: od pomysłu na grę wideo, do jej premiery". Gry komputerowe - zrób to sam - wystąpienie Finalisty ogólnopolskiego konkursu Geniusz IT - Jakuba Klementewicza.

 

Blok II - "Nowe technologie w sporcie" - spotkanie z trzykrotnym Mistrzem Europy w Rajdach Samochodowych - Kajetanem Kajetanowiczem. Dyskusję będzie prowadził dr Adam Sieradzki - adiunkt na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej. Jej celem będzie odpowiedź na pytanie, czy możliwe jest połączenie magii nauki z często niezrozumiałymi zjawiskami obecnymi w rajdach samochodowych. W trakcie spotkania teoretyka z praktykiem podjęta zostanie próba udzielenia odpowiedzi na następujące pytania: Jak ważne są umiejętności kierowcy rajdowego w czasach kiedy nowe technologie są wszechobecne w motorsportach? Jak bardzo nauka wpływa na tę dyscyplinę sportową? Czy technologie informatyczne odgrywają ważną rolę w rajdach samochodowych? Czy da się zastąpić kierowcę rajdowego sztuczną inteligencją?

 

Blok III - Piotr Żyła oraz Jakub Wolny w wykładzie o Dual Career - inspirujące spotkanie ze sportowcami, którzy odnieśli sukces. Panel dyskusyjny.

 

Zapewniamy miejsca siedzące tylko osobom zarejestrowanym.

 

Formularz rejestracyjny: 

FORMULARZ

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!