Przekaż 1,5% podatku na fundację wspieraną przez WSB-NLU

W ramach naszego ciągłego zaangażowania w działania na rzecz edukacji i wsparcia młodzieży, chcielibyśmy zachęcić Was do przekazania 1,5% podatku na rzecz Fundacji "Młodzież-Edukacja-Przyszłość", wspieranej przez naszą Uczelnię.

Wasze wsparcie może realnie przyczynić się do rozwoju edukacyjnego i zawodowego młodych ludzi, którzy potrzebują naszej pomocy, aby móc realizować swoje marzenia i aspiracje.

Jak przekazać 1,5% podatku?

Wszystkie niezbędne informacje na temat tego, jak przekazać 1,5% podatku na rzecz Fundacji "Młodzież-Edukacja-Przyszłość", znajdziecie na oficjalnej stronie Uczelni pod adresem: https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/fundacja-mlodziez-edukacja-przyszlosc.

Dane dot. fundacji można znaleźć tutaj: https://rejestr.io/krs/238898/fundacja-mlodziez-edukacja-przyszlosc?fbclid=IwAR2M4rUjun2Y2F6kIJL-3uJCcR6h_dzkRasgr6ovpd9kJfYZp3g9S-kqEpE

Dlaczego warto wspierać?

Fundacja "Młodzież-Edukacja-Przyszłość" realizuje szereg projektów edukacyjnych, stypendialnych i rozwojowych, które są kluczowe dla wsparcia młodzieży w ich dążeniu do lepszej przyszłości. Wasze wsparcie pozwoli na kontynuację tych działań i otwarcie nowych możliwości dla młodych ludzi.

Jakie inicjatywy podejmuje fundacja?

• Ponad 400 dzieci zapisanych na Uniwersytet I Wieku WSB-NLU w aktualnym roku akademickim. W ramach UIW odbywa się 10 spotkań edukacyjnych dla najmłodszych rocznie.
  • Run 4 a Smile, czyli nasz charytatywny bieg po uśmiech. W ubiegłym roku podczas czerwcowego eventu udało się nam wspólnie uzbierać 85 000zł!
  • International Cooking Day to nasz kolejny event charytatywny w którym udało się nam zgromadzić 6000zł na pomoc podopiecznej Wiktorii Wróbel.
  • Fundacja Młodzież-Edukacja-Przyszłość wspiera także wiele mniejszych inicjatyw których nie sposób tutaj wszystkich wymienić.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w tej inicjatywie i przekazania 1,5% podatku. Razem możemy dokonać zmiany i wspierać młodzież w ich edukacyjnej podróży.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie!