Właśnie ruszają – zajęcia z boksu i kickboxingu dla studentów WSB-NLU

WSB-NLU dba nie tylko o Twój umysł, ale też o ciało. Holistyczne podejście zakłada, że potrzebujesz ruchu i powinieneś zapewnić sobie jego odpowiednią dawkę. Jak? Uczęszczając na zajęcia z boksu i kickboxingu. Będziesz zdziwiony/zdziwiona, jak szybko to pokochasz albo przynajmniej, jak szybko zauważysz poprawę samopoczucia, lepszą zdolność koncentracji i łatwość zapamiętywania.


Wierzymy, że sport to zdrowie fizyczne i psychiczne, więc w przerwach od zakuwania zapraszamy na zajęcia ruchowe w ringu. Aktywizujemy informatyków zza monitorów, ekonomistów znad tabelek w Excelu, psychologów znad testów psychologicznych i kwestionariuszy. Zapraszamy na pełne pasji oraz pozytywnej energii zajęcia odbywające się w siedzibie CR-Olimp WSB-NLU przy ulicy Zielonej 27 w Nowym Sączu.


Z nami tylko wygrasz. A walka toczy się o coś znacznie więcej niż tylko medale i miejsca na podium. Choć, jak pokazują historie wychowanków naszego klubu również i to jest możliwe. Zapisz się, przyjdź, przekonaj się i zostań z nami na dłużej.

 

Startujemy już w środę, 19 października, o godzinie 20:15.

Zapisy poprzez adres e-mail: boks_krynica@poczta.fm

Spiesz się, bo liczba miejsc jest ograniczona!

 

Przy okazji – to świetna okazja do integracji z innymi studentami 😉


Więcej dowiesz się na stronie Klubu.
 

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!