Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

Studia podyplomowe
z zakresu Zarządzania:

Master of Business Administration (w języku angielskim)

Master of Business Administration (w języku angielskim)
Zakres:

Zarządzanie, MBA

Poziom:

Studia podyplomowe

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów
studia niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe)

9 900 zł (2 500€)

Studia podyplomowe Online RealTime (niestacjonarne) realizowane są w 100% zdalnie

Zyskaj wykształcenie na światowym poziomie! Postaw na kierunek studiów podyplomowych Master of Business Administration w języku angielskim.

Zyskaj wykształcenie na światowym poziomie! Postaw na kierunek studiów podyplomowych Master of Business Administration w języku angielskim.

To rozwiązanie, które pomoże Ci postawić nowy krok w Twojej karierze. Zdobądź to, co najlepsze - wykształcenie na najlepszym poziomie i podkreśl swoją pozycję zawodową. Wybierz studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University.

Po ukończeniu studiów podyplomowych na WSB-NLU absolwent nabywa kwalifikacje do zajmowania wysokich stanowisk menedżerskich i nadzorczych (członkowie zarządu i rad nadzorczych) oraz kierowników średniego i wysokiego szczebla różnych przedsiębiorstw. Studia podyplomowe MBA odpowiadają wymogom art. 19, ust. 1., pkt 1), lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Dla kogo kierunek Master of Business Administration in English - MBA in English będzie odpowiednim wyborem?

Dla kogo kierunek Master of Business Administration in English - MBA in English będzie odpowiednim wyborem?

Master of Business Administration w języku angielskim to kierunek, który często wybierany jest przez menadżerów czy dyrektorów w firmach i korporacjach związanych m.in. z finansami, prawem, biznesem czy zarządzaniem. Nasza oferta studiów podyplomowych na WSB-NLU skierowana jest z myślą o osobach na stanowiskach kierowniczych, ale nie tylko!

Master of Business Administration w języku angielskim to okazja do zdobycia elitarnego wykształcenia w języku angielskim. Dzięki temu podniesiesz swoje kompetencje menadżerskie, ale też podkreślisz swoją znajomość języka obcego. Zdobyte na naszych studiach wiedza i umiejętności pomogą Ci uzyskać sukces zawodowy!

Nasze studia podyplomowe Master of Business Administration w języku angielskim skierowane są do osób ambitnych, które stawiają na nieustanny rozwój. To szansa dla liderów projektów, menadżerów zespołu i każdemu, kto wierzy, że kształcenie nigdy się nie kończy.

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration in English - MBA in English

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration in English - MBA in English

Co musisz wiedzieć o programie studiów Master of Business Administration w języku angielskim? Przede wszystkim, wszystkie zajęcia prowadzone w ramach toku studiów odbywają się w języku angielskim. To okazja, by zdobyć praktyczne umiejętności analityczne oraz zdolności zespołowe, a przy okazji także podszlifować język!

Celem studiów Master of Business Administration w języku angielskim jest dostarczenie studentom know-how pracy w biznesie, szeroko pojęty networking. Podczas toku studiów prowadzonych w języku angielskim, dowiesz się więcej na temat zarządzania procesami, logistyki, analizy danych, promocji osobistej i wielu innych kwestii związanych z pracą z zespołem.

Co istotne, studia podyplomowe MBA prowadzone w języku angielskim odpowiadają wymogom art. 19, ust. 1., pkt 1), lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym. Dajemy gwarancję uruchomienia kierunku.
Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.  

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Master of Business Administration w języku angielskim?

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Master of Business Administration w języku angielskim?

Master of Business Administration w języku angielskim to studia podyplomowe, które kończą się uzyskaniem świadectwa studiów podyplomowych MBA. Oprócz tego nasi absolwenci zyskują przewagę na rynku pracy w porównaniu do konkurencji! Mają szeroką wiedzę biznesową, kompetencje zarządcze oraz umiejętności językowe. To jednak nie wszystko. Master of Business Administration w języku angielskim pokazuje, w jaki sposób wykorzystywać narzędzia menadżerskie w codziennej pracy w biznesie.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, absolwenci Master of Business Administration w języku angielskim uzyskują dyplom, który umożliwia m.in. kandydowanie na stanowiska w radach nadzorczych spółek państwowych.

Master of Business Administration w języku angielskim to prestiż sam w sobie. Uzyskanie tytułu MBA w WSB-NLU otwiera przed kandydatami szansę na podjęcie pracy w wielu firmach, w tym również międzynarodowych korporacjach.

Co warto wiedzieć o studiach podyplomowych Master of Business Administation (w języku angielskim) ?

Studia Master of Business Administration (w języku angielskim) są przeznaczone dla osób, które posiadają doświadczenie w zakresie zarządzania biznesem. Jednocześnie warunkiem przystąpienia na studia podyplomowe na WSB-NLU jest posiadanie przynajmniej statusu licencjata.

Co warto wiedzieć? Ukończenie studiów podyplomowych MBA spełnia wymogi dotyczące kandydatów na członka organu nadzorczego określone w art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy o z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

LanguageCert LTE

LanguageCert LTE to międzynarodowy egzamin językowy zakończony otrzymaniem Certyfikatu ze wskazaniem jednego z sześciu poziomów Rady Europy, CEFR, A1, A2, B1, B2, C1 oraz C2. Dowiedz się więcej

GOOGLE CLOUD

Podejmując u nas studia masz możliwość uzyskania certyfikatu poprzez program Google Cloud.

Dowiedz się więcej 

60% naszych absolwentów
zasiada w radach nadzorczych

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Master of Business Administration - MBA in English?

Master of Business Administration - MBA in English na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University to dwusemestralne studia podyplomowe niestacjonarne, interaktywne i prowadzone w pełni przez internet. Czas ich trwania:

  • 2 semestry

Koszt studiów podyplomowych Master of Business Administration - MBA in English

Czesne za cały tok studiów wynosi 9 900 zł (2 500€).

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 990 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ

Chcesz wiedzieć więcej o tym kierunku studiów?

Wyślij do nas wiadomość online!

Przesuń w prawo aby wysłać

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Zarządzania.

Sprawdź naszą ofertę studiów I i II stopnia z zakresu Zarządzania.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.

Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.