Nie masz wykształcenia z zakresu psychologii lub medycyny?

Nie masz wykształcenia z zakresu psychologii lub medycyny?

Nie jesteś psychologiem lub lekarzem a marzysz o pracy jako psychoterapeuta?

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University ma dla Ciebie idealne rozwiązanie! Zapisz się na studia psychologiczne z transferem ocen i dołącz do naszej prestiżowej Szkoły Psychoterapii już na 4. roku studiów.
Wybierając studia psychologiczne na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University, nie tylko zdobędziesz wiedzę z zakresu psychologii, ale także otworzysz sobie drogę do kariery jako psychoterapeuta. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny program studiów, który umożliwia transfer ocen i włączenie się do programu Szkoły Psychoterapii na 4. roku studiów psychologicznych.

Dzięki temu rozwiązaniu, będziesz mógł kontynuować swoją naukę w obszarze psychoterapii, zdobywając niezbędną wiedzę oraz umiejętności praktyczne niezbędne do pracy jako profesjonalny terapeuta. W naszej szkole uczestniczysz w zajęciach z doświadczonymi wykładowcami i terapeutami, którzy pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności i zrozumieć różne aspekty pracy w zawodzie psychoterapeuty.

Pamiętaj, że wykształcenie psychoterapeutyczne jest uzupełnieniem wiedzy psychologicznej.

Nie czekaj! Zapisz się już dziś na studia psychologiczne z transferem ocen na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University i zacznij swoją podróż ku spełnieniu marzeń o pracy jako psychoterapeuta.

Specjalności na kierunku Psychologia
(studia magisterskie z transferem ocen)

Studenci opanowują teoretyczną i praktyczną wiedzę umożliwiającą przeprowadzanie badań diagnostycznych oraz formułowanie opinii potrzebnych do celów leczniczych, terapeutycznych czy orzeczniczych.

Jest to jedyna w Polsce specjalność opierająca swoje założenia teoretyczne na podejściu krytycznym wobec współczesnego zarządzania (critical management studies).

Studia na kierunku Nieuropsychologia przygotowują zarówno teoretycznie, jak i praktycznie do zawodu psychologa, specjalizującego się w pracy diagnostycznej oraz terapeutycznej z osobami, które posiadają deficyty neuropsychologiczne. 

Dokumenty do weryfikacji należy przesłać, logując się na portal rekrutacyjny przez kafelek REKRUTACJA OTWARTA  w prawym, górnym rogu strony

  • W pierwszej kolejności należy założyć konto na portalu rekrutacyjnym.
  • Kandydat ubiegający się o awans musi przesłać dorobek związany ze studiowaniem poprzez portal rekrutacyjny (menu "Transfer Ocen" z lewej strony).  UWAGA ! Oceny załączane do wniosku o transfer nie mogą przekroczyć 20 lat 
  • Osiągnięcia akademickie wliczające się w transfer ocen, jakie student zdobył podczas kształcenia to  m.in. suplement, indeks, transkrypt ocen, kartę przebiegu studiów, świadectwo ukończenia studiów podyplomowych (awers i rewers).
  • Kandydat uzyskuje informację o możliwości promocji na wyższy rok niż pierwszy od dziekana lub osoby uprawnionej przez dziekana do przyznania awansu.
  • Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjęcie na studia z transferem ocen będzie możliwe po pozytywnej weryfikacji wniosku przez Dziekana WSB-NLU oraz kompletu dokumentów rekrutacyjnych w portalu rekrutacyjnym. 

 

Dlaczego warto studiować Psychologię na WSB-NLU?

Stacjonarnie, Niestacjonarnie lub Niestacjonarne interaktywne
Płatność ratalna
Szeroka oferta kursów
Doświadczona kadra
Nowoczesne sale
Stypendia

Kursy online

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online. Sprawdź popularne kursy online:

Znajdź kurs z interesującej Cię dziedziny:
Kursy otwarte

Sprawdź również:

Nadzór merytoryczny nad kierunkiem pełni IDOiPP WSB-NLU

Jak przystąpić do egzaminu z domu/biura i skorzystać ze zniżki?

Poznaj koła naukowe działające na uczelni oraz udogodnienia działające na WSB-NLU