O specjalności

Specjalista od public relations to dziś jedna z ważniejszych ról w przedsiębiorstwie. Znajomość marki, opinii publicznej czy grup docelowych danego biznesu, zdecydowanie ułatwia komunikację z potencjalnymi klientami. Jeśli chcesz związać swoją przyszłość z firmą z perspektywy specjalisty ds. marki i public relations, najlepszym wyborem będą studia I stopnia na kierunku Zarządzanie na Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University.

Dla kogo skierowane są studia I stopnia o specjalności Specjalista ds. marki i public relations?

Dziś, w dobie internetu oraz globalizacji, praca w organizacjach zmieniła się nie do poznania. Coraz częściej potrzebni są specjaliści, którzy wiedzą, jak zażegnać kryzys, działać w nowych technologiach, czy zarządzać budowaniem wizerunku przedsiębiorstwa i marki. Chcesz współpracować z mediami, czujesz, że poradzisz sobie przy promocji marki, a do tego nie straszne jest Ci organizowanie wydarzeń – w takim razie kierunek Zarządzanie i specjalność Specjalista ds. marki i public relations są doskonałym wyborem dla Ciebie! Studia na WSB-NLU skierowane są do każdego, kto chce podążyć ścieżką „pijarowca”. Poznaj ten świat od podszewki, wykaż się zdolnościami komunikacyjnymi, otwartością i lekkim piórem. Spróbuj swojej ścieżki na WSB-NLU zaraz po maturze lub zdecyduj się na ten kierunek, by zdobyć nowe doświadczenie w ramach public relations.

DOŁĄCZ DO NAS

Program studiów I stopnia o specjalności: Specjalista ds marki i public relations

Program studiów na WSB-NLU nastawiony jest przede wszystkim na praktyczne pozyskiwanie umiejętności przez naszych studentów. Dlatego większość wykładowców to osoby aktywne zawodowo, które przekazują swoje niezliczone doświadczenie oraz kompetencje. Jesteś ciekaw, na co możesz liczyć w ramach specjalności Specjalista ds. marki i public relations? W trakcie toku studiów będziesz uczestniczyć w zajęciach takich, jak m.in.:

• Narzędzia informatyki,
  • Ekonomia menadżerska,
  • Wprowadzenie do psychologii,
  • Podstawy organizacji,
  • Pozyskiwanie informacji i ochrona własności intelektualnej,
  • Komunikacja interpersonalna,
  • Podstawy marketingu,
  • Podstawy prawa,
  • Rachunkowość finansowa,
  • Zarządzanie jakością,
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • Zarządzanie produktem i kształtowanie marki, w ramach których dowiesz się więcej o:

- Istocie produktu,
           - Specyfice i projektowaniu procesu usług,
           - Produkcie jako narzędziu marketingowym,
           - Kształtowaniu marki na rynkach międzynarodowych.

• Badania marketingowe,
  • Media Społecznościowe,
  • Zachowania organizacyjne.

Zaletą studiów w ramach kierunku Zarządzanie i specjalność: Specjalista ds. marki i public relations jest uczestnictwo w zajęciach z języka obcego.

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów I stopnia o specjalności Specjalista ds marki i public relations

Specjalista do spraw marki i public relations kształtuje korzystny, spójny wizerunek organizacji, marki lub osoby publicznej. Buduje dobre i trwałe relacje z otoczeniem zewnętrznym, na przykład z mediami, odbiorcami, władzami lokalnymi oraz wewnątrz danej struktury z pracownikami, udziałowcami, radą nadzorczą. Właśnie do pracy w takim charakterze przygotowuje specjalność Specjalista ds. marki i public relations. W ramach studiów dowiesz się, jak nawiązywać relacje z mediami, w jaki sposób poruszać się w świecie internetu. Opanujesz wykorzystywanie mediów społecznościowych w działań public relations. Dodatkowo zdobędziesz praktyczne umiejętności w odniesieniu do zachowań organizacyjnych, badań marketingowych czy zarządzania produktem i marką.

Perspektywy zawodowe po ukończeniu specjalności Specjalista ds. marki i public relations

Jaką pracę możesz podjąć po ukończeniu Zarządzania o specjalności: Specjalista ds. marki i public relations na WSB-NLU? Nasze studia wprowadzą Cię w świat marki i public relations, dzięki czemu będziesz mógł znaleźć w przyszłości zatrudnienie jako:

• Rzecznik prasowy,
  • Specjalista ds. public relations,
  • Specjalista ds. e-marketingu,
  • Copywriter,
  • Specjalista ds. marki,
  • Pracownik agencji public relations,
  • Specjalista ds. mediów społecznościowych,
  • Pracownik agencji reklamowej.

DYPLOM

Opis wzoru dyplomu ukończenia studiów oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny DYPLOMU UKOŃCZENIA STUDIÓW wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ

Forma studiów I stopnia na WSB-NLU

Studenci, którzy zdecydują się na aplikację na WSB-NLU, mogą wybierać pomiędzy takimi formami studiów na kierunku Zarządzanie i specjalności Specjalista ds. marki i public relations jak:

• studia stacjonarne (prowadzone na terenie kampusu w Nowym Sączu),
  • studia niestacjonarne (odbywające się w formie fizycznej w Nowym Sączu lub w filii zamiejscowej),
  • studia interaktywne – RealTime Online (transmitowane w czasie rzeczywistym za pośrednictwem platformy CloudA).

Jak długo trwają studia I stopnia?

Studia I stopnia na kierunku Specjalista ds. marki i public relations trwają 6 semestrów. H3: Koszt studiów Specjalista ds. marki i public relations Czesne za studia I stopnia na specjalności Specjalista ds. marki i public relations są w jednej, dwóch lub dziesięciu ratach. Opłaty za języki obce są wliczone w koszty czesnego. Pełen cennik można znaleźć tutaj: https://itcloud.wsb-nlu.edu.pl/s/6LaC8tKFLxHZ6yM/download