3..2..1.. Baza EMIS Polska dostępna w WSB-NLU!

Emerging Markets Information Service (EMIS) to serwis internetowy zawierający informacje o ponad 80 rynkach wschodzących na całym świecie👌

👉EEMIS jest to system dzięki któremu uzyskamy szybkie dostęp do trudno dostępnych informacji, w tym istotnych wiadomości, raportów i danych na temat rynków wschodzących.

👉Umożliwia korzystanie z pełnych tekstów z prasy codziennej, czasopism branżowuch, tekstów agencyjnych, sprawozdań finansowych spółek publicznych i niepublicznych oraz analiz i raportów branżowych. 

👉KKorzystać można także z informacji na temat firm, notowań giełdowych, statystyk i danych dotyczących poszczególnych sektorów gospodarek oraz danych makroekonomicznych. 

W ramach modułu dotyczącego Polski udostępniane są obszerne archiwa od 1995 roku, w tym m.in. pełne teksty artykułów, czasopism takich jak m.in. Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Parkiet, Gazeta Wyborcza, Financial Times, BBC Monitoring, Rynki Zagraniczne, Businessman, BusinessWeek, Gazeta Bankowa, Gazeta Prawna, Newsweek, Wprost, Computerworld, Gazeta MSP, CXO-Magazyn Menadżerów.

Studenci WSB-NLU mogą korzystać z bazy EMIS poprzez Wirtualne Labolatorium CloudA bądź bezpośrednio w bibliotece Uczelni - zakładka Bazy on-line.

Zachęcamy do korzystania z zasobów bazy EMIS!🙆

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!