Akademickie Mistrzostwa Europy w kickboxingu

Studenci Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University  stanęli na podium Akademickich Mistrzostw Europy w kickboxingu.

W stolicy Chorwacji w Zagrzebiu odbyły się mistrzostwa w kickboxingu. Nasi studenci - członkowie Klubu Sportowego Akademickiego EVAN  zameldowali się w czteroosobowym składzie: Jakub Zagórski kat. 71kg full contact, Bartłomiej Oriański kat. 81kg full contact, Marcin Galos kat.+84kg kick light oraz trener Krzysztof Bulanda. Jako jedyni przedstawiciele małopolskich uczelni wrócili z tarczą zdobywając dwa brązowe medale ( Marcin Galos i  Bartłomiej Oriański). Sukces był o tyle imponujący, że wszyscy oni łączą życie studenckie z pasją do sportu. Codziennie muszą równoważyć wymagające zajęcia na uczelni z intensywnymi treningami, co wymaga od nich ogromnej dyscypliny i poświęcenia.

Od naszych zawodników kierujemy podziękowania dla władz uczelni Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University, Muszynianki sp. z o.o.,Grupy Grand sp. z o.o, SP Piwniczanki, krynickiego hotelu Saol i Mennicy Sądeckiej bez ich wsparcia wyjazd na zawody byłby niemożliwy.