Prestiżowe Złote Indeksy od WSB – NLU to szansa dla Młodych Talentów!

W samym sercu Nowego Sączu, na przekroju świata nauki i prawdziwej ambicji, Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University zaprasza do udziału w wyjątkowym projekcie. Z dumą prezentują nowy elitarny projekt, jakim jest: „Złoty Indeks Rektora WSB-NLU”. Konkurs stworzony jest specjalnie dla tych, którzy pasjonują się prawem. Bez względu na to, czy masz na swoim koncie pierwsze prawne sukcesy, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tą dziedziną, to jest coś dla Ciebie!

Projekt „Złoty Indeks Rektora WSB-NLU ma na celu przede wszystkim promowanie wiedzy prawniczej i rozwijanie talentów. Celem projektu jest zainspirowanie młodych ludzi, takich jak Ty, do pogłębiania swojej wiedzy o prawie i zrozumienia, jak wielkie znaczenie ma ono w naszym społeczeństwie.

Jak wziąć udział w tym konkursie? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie: https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/zloty-indeks-rektora-wsb-nlu, następnie przesłać wszystkie wymagane dokumenty i co najważniejsze, przygotować esej na temat "Prawo, a sztuczna inteligencja - szanse i zagrożenia”. Wszystko to wysyłasz w formie elektronicznej na: konkurs@wsb-nlu.edu.pl

Termin?
Masz czas do 10 sierpnia 2023 roku!

Czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody – pięć Złotych Indeksów na kierunek prawo na Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu, zwolnienie z opłaty rekrutacyjnej, wpisowe i czesnego za pierwszy rok studiów. Brzmi zachęcająco, prawda?

Ale nie tylko wynik jest ważny! Sam proces jest również istotny. Po złożeniu zgłoszenia, wymaganych dokumentów i pracy konkursowej, przystąpisz do obrony swojego eseju. Następnie, z niecierpliwością, będziesz oczekiwać na ogłoszenie wyników końcowych.

Chcesz poczuć dreszczyk emocji, sprawdzić swoją wiedzę, a przede wszystkim - zdobyć Złoty Indeks Rektora? Zajrzyj na stronę https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/wydarzenia i zarejestruj się. Niezależnie od tego, czy jesteś prawdziwym młodym prawnikiem, czy po prostu miłośnikiem prawa, to jest Twoja szansa na podkreślenie swojego zapału i talentu.

Zacznij swoją przygodę z prawem już dzisiaj. Czekamy na twoje zgłoszenie!