Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

Studia I stopnia - kierunek Zarządzanie, specjalność:
Specjalista ds. sprzedaży

Partner
Kierunek:

Zarządzanie

Poziom:

I stopień, licencjackie

Czas trwania:

6 semestrów

Cena podana za 1 miesiąc (10 rat w roku)
studia stacjonarne

518,00 zł

studia niestacjonarne

538,00 zł

studia niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe)

618,00 zł

Wybierz kierunek, którego nie pożałujesz! Postaw na Zarządzanie i specjalność Specjalista ds. sprzedaży (Account Manager) w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Dla kogo skierowane są studia I stopnia o specjalności Specjalista ds. sprzedaży (Account Manager)?

Do kogo skierowane są studia I stopnia o specjalności Specjalista ds. sprzedaży (Account Manager)?

Jesteś osobą aktywną, która lubi kontakt z ludźmi? Interesujesz się prowadzeniem negocjacji, chcesz dowiedzieć się, jak przygotowywać oferty handlowe, a przy tym jesteś sumienny, komunikatywny i kreatywny? Postaw na studia I stopnia na WSB-NLU – wybierz kierunek Zarządzanie o specjalności Specjalista ds. sprzedaży (Account Manager). Omawiany kierunek to szansa dla wszystkich, którzy chcą założyć w przyszłości własne przedsiębiorstwo lub wiedzą, że chcą zacząć pracę w działach sprzedaży. Dzięki specjalności Specjalista ds. sprzedaży zdobędziesz wiedzę o tym, jak budować zespół i nim prawidłowo kierować, poznasz narzędzia, które wspominają komunikację w biznesie, a także dowiesz się jakie są praktyczne techniki pozyskiwania klientów.

Program studiów I stopnia Specjalista ds. sprzedaży

Program studiów I stopnia Specjalista ds. sprzedaży

Specjalność Specjalista ds. sprzedaży (Account Manager) jest odpowiedzią na duży popyt ze strony rynku pracy oraz kluczowych klientów. Na WSB-NLU będziesz uczestniczyć w zajęciach, które nauczą cię skutecznej komunikacji, zarządzania oraz innych niezbędnych umiejętności, niezbędnych w tej pracy.

Dodatkowo, studenci I stopnia studiów na WSB-NLU na kierunku Zarządzanie, podczas toku studiów będą brać udział w zajęcia z języka obcego. Pomoże im to zdobyć nowe umiejętności, które umożliwiają uzyskanie przewagi na rynku pracy.

Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.  

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów I stopnia o specjalności Specjalista ds sprzedaży?

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów
I stopnia o specjalności Specjalista ds sprzedaży?

Po ukończeniu studiów I stopnia na kierunku Zarządzanie o specjalności Specjalista ds. sprzedaży, nasi absolwenci są gotowi do podjęcia studiów II stopnia. Tok studiów kończy się praktykami oraz projektem licencjackim. Oprócz dyplomu, absolwenci zyskują także szereg praktycznych umiejętności oraz wiedzę niezbędną do zdobycia pracy. Dzięki zajęciom prowadzonym przez praktyków w zawodzie Account Managera, nasi studenci odbywają trening menadżerski pod okiem specjalistów. Wiedzą, jak zarządzać kapitałem intelektualnym, znają narzędzia sprzedaży i marketingu. Nie są im obce zagadnienia z budżetowania, controllingu marketingowego. Zyskują wiedzę m.in. na temat przeprowadzania prezentacji handlowych, prowadzenia negocjacji oraz rozwiązywania konfliktów i kryzysów w kanałach dystrybucji.

Perspektywy zawodowe po ukończeniu specjalności Specjalista ds. sprzedaży (Account Manager)

Perspektywy zawodowe po ukończeniu specjalności Specjalista ds. sprzedaży (Account Manager)

Dziś wiemy, że nawet najlepszy produkt nie jest w stanie sprzedać się sam. Niezbędni są ludzie, którzy odpowiednio go zaprezentują, przedstawią walory i zachęcą do zakupu. Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów ds. sprzedaży, po ukończeniu studiów o specjalności Specjalista ds. sprzedaży (Account Manager) możesz liczyć na zatrudnienie. Specjalność może otworzyć Ci furtkę do kariery:

  • Menedżera sprzedaży,
  • Kierownika sprzedaży,
  • Specjalisty ds. współpracy handlowej,
  • Menedżera marki,
  • Client Partnera,
  • Kierownika ds. kluczowych klientów,
  • Account Managera.

LanguageCert LTE

LanguageCert LTE to międzynarodowy egzamin językowy zakończony otrzymaniem Certyfikatu ze wskazaniem jednego z sześciu poziomów Rady Europy, CEFR, A1, A2, B1, B2, C1 oraz C2. Dowiedz się więcej

GOOGLE CLOUD

Podejmując u nas studia masz możliwość uzyskania certyfikatu poprzez program Google Cloud.

Dowiedz się więcej 

Partner kierunku: Specjalista ds. sprzedaży

Instytut Badań i Komercjalizacji WSB-NLU to innowacyjna instytucja powstała w 2019 roku, specjalizująca się w prowadzeniu badań i komercjalizacji wiedzy z obszarów nauk przyrodniczych, technicznych i nowych technologii. Współpracuje ściśle z czołowymi firmami IT, takimi jak Comarch, Microsoft i Oracle. Studia będą łączyć specjalistyczną teorię z praktyką, przygotowując studentów do przyszłości na rynku pracy.

Program Akredytacji Kierunków Studiów

Akredytacja "Studia z Przyszłością" stanowi proces oceny jakości programów i kierunków studiów oferowanych przez polskie uczelnie. Proces ten skupia się na innowacyjności, nowoczesnych metodach dydaktycznych oraz dostosowaniu do aktualnych potrzeb rynku pracy. Jego celem jest wyróżnienie najwyższej jakości programów i kierunków studiów oraz promowanie ich wśród studentów i pracodawców.

W ramach Programu Akredytacyjnego "Studia z Przyszłością", szczególne wyróżnienie otrzymały programy studiów zarządzania (studia I i II stopnia), prowadzone przez Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Programy zostały uhonorowane Certyfikatem Akredytacyjnym "Studia z Przyszłością" za rok 2023 oraz 2024.

W ocenie Komisji, te specjalizacje spełniają wszystkie kryteria regulaminowe konkursu, zapewniając studentom nie tylko solidną wiedzę, ale także praktyczne umiejętności zawodowe oraz istotne kompetencje społeczne. Ich akredytacja wynika z faktu, że programy te są silnie skoncentrowane na potrzebach współczesnego środowiska społeczno-gospodarczego i oczekiwaniach rynku pracy. Dodatkowo, zawierają one elementy innowacyjne i nowatorskie, oparte na oryginalnych koncepcjach dydaktycznych. Treści programowe są starannie dobrane, zgodnie z efektami uczenia się oraz najnowszą wiedzą naukową i praktyką społeczną.

Association of Accredited Schools of Business International (AASBI)

W ramach Programu Akredytacyjnego "Association of Accredited Schools of Business International" (AASBI), Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University (WSB-NLU) w Nowym Sączu otrzymała wyróżnienie za swoje programy studiów z zarządzania na poziomie I i II stopnia. Otrzymanie tego prestiżowego wyróżnienia świadczy o przestrzeganiu przez uczelnię wysokich standardów edukacyjnych oraz o jej zaangażowaniu w dostarczanie programów biznesowych najwyższej jakości.

Akredytacja od AASBI jest dowodem na międzynarodowe uznanie i doskonałość programów WSB-NLU, co przekłada się na lepsze perspektywy zawodowe dla absolwentów oraz zwiększa ich konkurencyjność na globalnym rynku pracy. Jest to również ważny sygnał dla przyszłych studentów i ich rodzin, że wybierając WSB-NLU, decydują się na edukację zgodną z międzynarodowymi standardami, co jest gwarancją wysokiej jakości kształcenia.

Takie wyróżnienie potwierdza także, że uczelnia skutecznie współpracuje z przedsiębiorstwami i organizacjami międzynarodowymi, co jest kluczowe dla rozwoju programów edukacyjnych odpowiadających na aktualne i przyszłe potrzeby rynku. WSB-NLU kontynuuje pracę nad rozwijaniem swojej oferty edukacyjnej, aby utrzymać i dalej poprawiać standardy, które zostały tak wysoko ocenione przez AASBI. 

WSB-NLU znajduje się w TOP10 najchętniej wybieranych Uczelni niepublicznych w Polsce!*

Forma studiów na WSB-NLU

Studia stacjonarne

Prowadzone na terenie kampusu w Nowym Sączu.

Studia niestacjonarne

Odbywające się w formie tradycyjnych i hybrydowych zajęć w Nowym Sączu, a dodatkowo są wspierane przez system CloudA ™

Studia niestacjonarne interaktywne

Odbywające się w formie tradycyjnych i hybrydowych zajęć w Nowym Sączu, a dodatkowo są wspierane przez system CloudA ™

Studia niestacjonarne interaktywne

Jak długo trwają studia I stopnia na kierunku Specjalista ds. sprzedaży (Account Manager)?

Studia I stopnia na kierunku Specjalista ds. sprzedaży (Account Manager) trwają:

  • 6 semestrów

Koszt studiów Specjalista ds. sprzedaży (Account Manager)

Czesne za studia na specjalności Specjalista ds. sprzedaży (Account Manager) płatne są w jednej, dwóch lub dziesięciu ratach. Opłaty za języki obce są wliczone w koszty czesnego.

Pełen cennik można znaleźć w sekcji "Regulamin opłat i inne dokumenty" na stronie Rekrutacja

Jak wygląda
dyplom?

Opis wzoru dyplomu ukończenia studiów oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny DYPLOMU UKOŃCZENIA STUDIÓW wraz z opisem zabezpieczeń.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ
Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Zarządzania.

Sprawdź naszą ofertę studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.

Chcesz wiedzieć więcej o tej specjalności?

Wyślij do nas wiadomość online!

Przesuń w prawo aby wysłać

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.