Od zera.. czyli jak zacząć programować?

Od czego zacząć naukę programowania?

Zastanawiasz się jak zostać programistą?

Nic dziwnego, w końcu to jeden z lepszych zawodów na rynku, o którym krążą prawdziwe legendy..🤓

Nie zastanawiaj się!

Zachęcamy do rekrutacji na studia inżynierskie na kierunku Informatyka oraz studia podyplomowe "Programowania Aplikacji Biznesowych" w Szkole Profesjonalnego Programowana.

👉Stosujemy Innowacyjną metodę nauczania - Nauczanie przez projekt (Project-Based Learning).

👉Zajęcia prowadzą praktycy – zawodowi programiści biznesowi, którzy podczas zajęć przekazują studentom praktyczną wiedzę zdobytą podczas swojej kariery.

👉Specjalność Programista Aplikacji Biznesowych: W czasie kursów zespół studentów zrealizuje zaawansowaną aplikację biznesową (desktopową, internetową i mobilną) pracując zgodnie z zasadami, które obowiązują w profesjonalnych zespołach programistycznych największych firm wytwarzających oprogramowanie.

Firmy z którymi współpracujemy mają wieloletnie doświadczenie w produkcji oprogramowania biznesowego.

Rekrutacja na studia trwa!

WSB-NLU TO MIEJSCE IDEALNE DLA CIEBIE💪

Szczegóły na stronie: