WSB-NLU w Rzeszowie!

Dlaczego warto wybrać studia na WSB-NLU?


Wyższa Szkoła Biznesu — National Louis University w Nowym Sączu to uczelnia, która od przeszło 30 lat kształci młodych ludzi. Wyróżnia się w podejściu do nauczania, albowiem dzięki kształceniu na odległość umożliwia studiowanie osobom, które chcą połączyć zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności, np. z pracą zawodową, prowadzeniem domu, opieką nad bliskimi lub nie mają możliwości, by dostać się na teren kampusu, np. z powodu niepełnosprawności. 

WSB-NLU nie wyklucza nikogo — daje szansę do kształcenia się z dowolnego miejsca, dzięki możliwości skorzystania z oferty Uczelni oraz możliwością systemu CloudA™ tj. platformy wspomagającej naukę zdalną. To absolutnie innowacyjna metoda kształcenia na odległość. Dzięki modułowi multi transmisji danych istnieje możliwość uczestnictwa zdalnego na zajęciach, w czasie rzeczywistym. Nie musisz więc rezygnować z innych zadań, wychodzić z domu czy przeprowadzać się, by móc bez przeszkód się kształcić.


Szkolenie na odległość? To tylko jedna z zalet.


Powodów, aby studiować na WSB-NLU, jest jeszcze więcej. Uczelnia odznacza się innowacyjnym podejściem do kształcenia — tutaj liczy się przede wszystkim nauka poprzez doświadczenie, na bazie case studies czy prac projektowych. Wielu wykładowców uczelni to osoby, które na co dzień mają związek z wykładanymi tematami. To specjaliści, którzy mierzą się z zagadnieniami, o których rozmawiają ze studentami. Wiedzą dokładnie, co dzieje się w konkretnym zawodzie, jak działa, np. biznes, jednostki samorządowe czy kancelarie prawne. Dzięki temu studenci, którzy kończą uczelnię, mają realne przygotowanie do pracy.

A skoro już o pracy mowa - na WSB-NLU dostępne są wyłącznie kierunki, po których ukończeniu studenci mogą liczyć na realne miejsce pracy. Cały plan kształcenia oraz oferta programowa została zaprojektowana na podstawie rozmów z przedsiębiorcami. Dzięki temu osoby, które decydują się na kształcenie, wiedzą, że uczą się dokładnie tego, co jest wymagane na rynku pracy i zdobywają doświadczenie, którego naprawdę szukają pracodawcy. Nie ma więc nauki wyłącznie dla nauki! 


Bogata oferta studiów 


Jedną z głównych zalet WSB-NLU w Nowym Sączu, jest bogata oferta kształcenia, która jednocześnie przyjmuje bardzo praktyczny wymiar. Dlatego też w filii WSB-NLU w Rzeszowie można zapisać się na:
jednolite studia magisterskie z zakresu Psychologii oraz Prawa,

  • studia I stopnia (licencjackie) z Zarządzania,
  • studia II stopnia (magisterskie) z Zarządzania,
  • studia inżynierskie z Informatyki,
  • studia podyplomowe, skierowane do wszystkich, którzy posiadają co najmniej tytuł licencjacki.

Stawiając na praktyczne aspekty kształcenia na WSB-NLU liczy się metodyczne podejście, współpraca i otwartość na projekty. WSB-NLU ma jednak coś więcej — każdy z kierunków podzielony jest na specjalności, które pozwalają zdobyć wiedzę i doświadczenie z konkretnego zakresu. Dzięki temu skupiasz się na tym, co ważne dla twojego zawodu, ale także na tym, co naprawdę cię interesuje! 


Studia z Zarządzania — wielkie możliwości na rynku pracy


W ofercie Zarządzania na WSB-NLU znaleźć można studia pierwszego i drugiego stopnia. Pozwalają one zdobyć eksperckie przygotowanie m.in. z zakresu finansów, rachunkowości czy HR i marketingu.

Na studiach I stopnia możesz wybrać spośród takich specjalności jak m.in. Analityk biznesowy, Specjalista ds. administracji publicznej, BHP, reklamy internetowej czy sprzedaży. Decydując się na studia magisterskie na WSB-NLU, do wyboru masz takie specjalności jak m.in. Zarządzanie projektami, Zarządzanie kapitałem ludzkim, Zarządzanie finansami, Rachunkowość i Controlling, Zarządzanie w administracji publicznej, Organizacja procesowa czy Analiza danych. 


Studia prawnicze — oferta, którą warto rozważyć.


Nowością na WSB-NLU, są jednolite studia magisterskie z zakresu prawa. To szansa, która stwarza możliwość poznania różnych ścieżek zawodowych i tajników tej pracy. Dzięki specjalnościom Prawo w biznesie oraz Prawo w Administracji masz możliwość uzyskać wszechstronne wykształcenie, a finalnie stać się prawnikiem, sędzią, adwokatem lub radcą prawnym. 
Studia z Psychologii — daj sobie szansę na ekscytującą pracę
Studia psychologiczne — to o nich marzy większość młodych Polaków. Trwające 5 lat jednolite studia magisterskie, zapewniają przygotowanie do roli terapeuty, czy eksperta biznesowego. Do wyboru są specjalności takie jak: Psychologia kliniczna i osobowości, Neuropsychologia oraz Psychologia biznesu.
Możliwe jest także uzyskanie skróconego toku dydaktycznego, o którym więcej przeczytasz TUTAJ 
Studia informatyczne? Wybierz to, co cię pasjonuje!
Marzysz o studiach informatycznych? IT to przyszłość praktycznie każdej firmy — nic dziwnego, że szukasz szansy w tym kierunku. Studiując na WSB-NLU możesz wybrać spośród specjalności, które przygotują cię do roli analityka cyberbezpieczeństwa, grafika komputerowego, programisty gier komputerowych czy aplikacji biznesowych. Każda ścieżka to inna szansa na zatrudnienie i spełnianie się w tym, co cię interesuje.
Studia podyplomowe — oferta, obok której nie można przejść obojętnie
Jeśli chcesz się rozwijać i zyskać nowe umiejętności oraz wiedzę — nie ma lepszej opcji niż studia podyplomowe. Pozwalają one skupić się na tym, na czym ci zależy, jednocześnie poszerzając twoje możliwości. To także doskonała okazja do nawiązania kontaktów oraz poznania ludzi z podobnej branży. Nic więc dziwnego, że studia podyplomowe na WSB-NLU w filii w Rzeszowie cieszą się zainteresowaniem. 

Warto się śpieszyć, bo rekrutacja na studia na WSB-NLU oraz filiach zamiejscowych właśnie wystartowała. Liczba miejsc jest ograniczona, a chętnych na rozpoczęcie kształcenia nie brakuje!
 

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!